Kategoriler
Genel

Hepimizi birleştirecek bir konuya o kadar bölündük ki … o kadar üzücü ki, gerçekten bir seçim yanılsamasıyla harika bir iş çıkardılar

Soruşturmalar için çağırmamız gerektiği kadar, tekil bireylere daha az odaklanmalı ve daha büyük sorunlara dikkat çekmeliyiz. Bu insanların çoğu yalnız aktör değildir, eminim ki güçlü pozisyonlardaki bazı sürüngenler, insanlara cinsel saldırıya uğramış ve şüpheli gençlere rağmen bile bunun bir parçası değildir. Ancak mesele, toplumumuzun birçok üyesini ilgilendiren insan kaçakçılığı halkası tarafından körüklenen bütün bir kült gizli pedo topluluğu ve onların ritüelleri. Bu kötü mahallelerde çeteler değil, en sevdiğiniz aktörler, her iki taraftaki güçlü politikacılar, son derece varlıklı kişiler ve bu korkunç eylemlerde yer alan birçok kişi ve bizim tarafımızdan övgü alıyorlar. Bu insanlara bakarız.

Birinin bu ülkeyi yönetmesi için bir seçimimiz var ve seçimimiz ya zihinsel sorunları olan yaşlıca olası bir seks suçlusu ya da muhtemelen çocukları dindiren ve zihinsel sorunları olan tüyler ürpertici yaşlı bir adam arasında. Ve hangi sürünmenin daha iyi olduğunu ve iddialar, skandallar vb. Olan bu adamın neden iddiaları, skandalları vb. Olan adamdan daha iyi olduğunu tartışıyoruz. Biz hangisi daha iyi mücadele ediyoruz ama daha geniş bir kalite, sağlıklı, eğitimli ve ahlaki açıdan sadece böyle bir pozisyon için aday olarak farklı bakış açılarına sahip bireyler için savaşmıyoruz. Neyin doğru olduğuna göre hareket eden ve münferit meselelere ilişkin politikalar oluşturan, faturaları geçiren ve bu ülkeyi kırmızıya karşı maviden iki parti sisteminden ziyade doğru bir şekilde yöneten insanlar. İşler ya bir kap içine tüy koymak ya da diğerlerinden bir tüy almak için yapılır ve insanlar diğerlerine rağmen konunun ne olduğuna bakılmaksızın renklerine sadık olduklarında pek bir şey yapılmaz.

“Hepimizi birleştirecek bir konuya o kadar bölündük ki … o kadar üzücü ki, gerçekten bir seçim yanılsamasıyla harika bir iş çıkardılar” için 4 yanıt

Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın valla hayran bıraktı, face de paylaştım 30-07-2020 11:39:15

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2020 19:45:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir