Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden?

Az önce r / komplo engelli anketleri gerçekleştirdim. Ama neyse!

Ben sadece, ister onlar için ister onlara karşı olun, aşılar hakkında genel olarak olumlu veya olumsuz bilgi ve duymuş olabileceğiniz aşıların ardındaki araştırmalar hakkındaki düşüncelerinizle birlikte bu alt dalın aşılar hakkında ne düşündüğünü duymak istiyorum.

Ve burada herhangi bir ücretli bot / shill açılırsa posta geçmişlerini kontrol edeceğim. Bunu oraya koymak zorunda olmam üzücü.

Özellikle bu garip zamanlarda böyle konuşmaların önemli olduğunu düşünüyorum.

“Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden?” üzerine 24 yorum

1. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten valla iyi, linkedinde paylaştım 23-11-2020 20:49:25

2. Mardin dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 340

3. Batman dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 140

4. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 110

5. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, sağolun , emin – 266

6. Kütahya dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 368

7. Isparta dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 386

8. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 441

9. Van dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 383

10. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, face de paylaştım , ahmet – 465

11. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , ali – 107

12. Çanakkale dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 263

13. Ordu dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . Merhaba herkese web siteniz valla iyi, tebrikler , Gürbüz – 452

14. Isparta merkezden ben ziya. Selam web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 17-01-2021 18:23:05

15. Hatay dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 118

16. Antalya dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . selam arkadaşlar siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , gaye – 371

17. Bu konu : ” Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , memo – 125

18. Giresun dan kimler var. Hepiniz aşı karşıtı veya aşı yanlısı var mı ve neden? . selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , doruk – 466

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link