Kategoriler
Genel

Hepiniz göreceksiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ TAKİP EDİN! Lütfen hepsini okuyun ve “THEY” yazmadan önce paylaşın. Son birkaç yılda yapılan birçok araştırmadan sonra her şeyi bir araya getirdim. Kayıtlı tarihin başlangıcından bu yana dünyayı ziyaret eden dünya dışı öyküler vardır. havadan görülebilen çöl tasarımlarından uzay gemileri için limanları şarj etmek için kullanılan piramitlere, Roswell’e ve diğer birçok manzaraya kadar. Roswell’den sonra tüm başkanlar ve dünya liderlerinin çoğu G.U.L.P. temsilcileri ile sürekli temas halindeydi. {Likeminded Gezegenler Galaktik Birliği} Bizi teknoloji düzeyleriyle daha uyumlu hale getirmek için teknolojimizin ilerlemesine yardımcı oluyorlar. Dünyayı, Trump’ın yakın zamanda başlattığı galaksiler arası bir güvenlik gücü {SPACE FORCE} olarak gelecekte kullanılmak üzere teminat olarak koydukları için bu ücretsiz değildi. Ne yazık ki G.U.L.P. birkaç gezegensel krediyi genişletti ve ALPHA CENTARI FEDERATION bankacılık sistemiyle iflas etmeye zorlandı ve Dünya’yı ve projeleri bekleyen diğer sistemleri kaybetti. Chemtrails hakkında çok sayıda teori okudum ve inceledim Bill Gates, covid 19 SARS, MERS EBOLA vb. Ayrıca, uydurma uydu ağı, 5G ve karantina için gerçek nedenler. Gerçeğe biraz yakınlar, ama gerçekten neler olup bittiğini özlüyorlar. Yeryüzü kapanmaya başladığından beri, yeni sahipler güneş sistemini kullanmak istiyorlar ama dünyayı istemiyorlar. Zengin yabancılar için lüks bir tatil yeri olarak kullanılacak bir Dyson Sphere’e yol açması planlanmaktadır. Kepler-1649c’ye taşınmak için hepimizi almaya giden bir koloni gemisi var. 300 ışıkyılı uzaklıkta. Gezegen bizim için pişmiş topraklar ve biz geldiğimiz zaman hazır olmalıyız. Tüm virüsler aslında yeni evimize yardım etmek için aşılar, hazır olmadan önce kazara serbest bırakıldı. Karantina tüm yolculuk cryo harcamak mümkün olmayacak gibi bizi gezisi için hazır almak için denemektir. Kalacak olan tek kişi, zaten mars’taki koloniye dayanacak olan UZAY GÜCÜ’nün üyeleridir {Başka bir uzun hikaye} Ayrıca ayın üssü genişletilecek ve yolcu gemilerindeki mevcut tüm personele istihdam sunulacak Yeni lüks alanda. taban genişletildikten sonra çok rahat bir hayata sahip olacaklar. Çok daha fazlası var ama şimdilik sindirmek için bu yeterli. Son bir şey, bazı oşinograflar ve deniz biyologları ahtapot sürme yunuslarının sudan sıçramasına ve uzayın içine doğru hızla yükselmesine tanık oldular. Gittiklerinde telapatik bir mesaj gönderdiler. “Çok UZUN VE BALIK İÇİN TEŞEKKÜRLER!”

… Joyful_Desecration tarafından gönderildi
[comments]

“Hepiniz göreceksiniz.” için 37 yanıt

Mardin merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 21:58:24

Erzurum merkezden ben Emine. Selam web siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-04-2020 08:24:13

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım 01-05-2020 18:25:07

Aydın merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-05-2020 02:20:53

Hatay merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 05-05-2020 01:31:06

Bursa merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 12:14:32

Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 12:14:44

Yozgat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:14:49

Adana merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-05-2020 12:14:58

Van merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, saolun 14-05-2020 12:15:04

Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-05-2020 04:45:01

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 22-05-2020 14:05:43

Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-05-2020 09:22:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir