Doktor ayakta ve kalabalıktan konferans salonuna benzeyen bir yerde konuşurken, covid aşısının asla insanlar tarafından alınmasının amaçlanmadığının nedenleri hakkında konuşuyor. Tik Lanet Tok’ta gördüm ve o uygulamayı nasıl kullanacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Google Now haber akışım beni bir tavşan deliğine gönderdi ve bunu paylaşan lanet olası TikToker’ı bulamıyorum. Parlak mavi gözleri olan zenci bir adamdı ve metro seksüel bir görünüme sahipti.( makyaj ve benzeri şeyler), ama hatırlayabildiğim tek şey bu. Video ilginçti ve OP’nin yalan söylediği alakasız eski bir video olup olmadığını merak ediyorum çünkü videodaki kişi başka bir şeyden bahsediyor olabilir. Yine de o videoyu bulmak istiyorum.

…sladeofdark tarafından gönderildi
[comments]

18 Comments

1. Karabük dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 222

2. Bu konu : ” Hepiniz videoyu gördünüz mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 130

3. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hepiniz videoyu gördünüz mü? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 308

5. Slm web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

6. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inanki çok güzel, tebrikler 26-08-2021 01:57:05

7. Eskişehir dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . Selam herkese siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , Emine – 468

8. Bursa dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . Selam herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 84

9. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 31-08-2021 18:02:09

10. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . Mrb sayfa gerçekten çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 487

11. Bu konu : ” Hepiniz videoyu gördünüz mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, saolun , emin – 148

12. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

13. Antalya dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 314

14. Bu konu : ” Hepiniz videoyu gördünüz mü? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, saolun , Emine – 401

15. Denizli dan kimler var. Hepiniz videoyu gördünüz mü? . selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun , Emine – 394

16. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 24-09-2021 17:07:45

Write A Comment