Hepinizin bunu niyet ve konsantrasyonla izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü şu anda gördüklerimizi ortaya çıkarıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=rYT_WugMLoY

Bu, noktaları birleştirirseniz ve videoda anlatılanları güçlendirirseniz, bugün olan her şeyle tamamen bağlantılıdır.

Bence videonun en can alıcı noktası 48:00 ile 52:00 saatleri arasında tetikleme uyarısı, yozlaşmış rahiplerin din inançlarına uygun, çok tanınan bir kıyafet giydiklerini göreceksiniz.

ve bu din, muaf tutulması ve bu dünyadaki çok açık gerçekler, sıkıntılar ve felaketlerle tartışılmaya ya da ilişkilendirilmeye cesaret edilmemesi gerektiği fikri altında burada sıklıkla tartışılmaktadır.

bu dinden doğan biri olarak,

Sizi anladığım şeyi, seçkinlerin ve diğer kültistlerin veya satanistlerin bu dinin veya milletin bütününe ait olmadığını anlamanızı tavsiye ediyorum, sıradan insanlar da tıpkı diğerleri gibi beyinleri yıkanmış, kötü yönlendirilmiş, ahlaki açıdan kafası karışık. bariz bir yıkım ve yozlaşma duygusu olmayan milletler.

“Hepinizin bunu niyet ve konsantrasyonla izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü şu anda gördüklerimizi ortaya çıkarıyor.” üzerine 15 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun 13-09-2020 01:34:22

2. Afyon merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler 14-09-2020 13:17:01

3. Karabük merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım gerçekten iyi, saolun 02-10-2020 09:27:03

4. Manisa merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:25:50

5. Adıyaman dan kimler var. Hepinizin bunu niyet ve konsantrasyonla izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü şu anda gördüklerimizi ortaya çıkarıyor. . Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , gaye – 37

Yorum yapın