Kategoriler
Genel

Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi”

Alman Robert Koch Enstitüsü, test pozitif ölen kişilerin otopsilerine karşı tavsiyede bulunuyor çünkü aerosollerin damlacık enfeksiyonu riski çok yüksek. Birçok durumda, bu, gerçek ölüm nedeninin artık belirlenemeyeceği anlamına gelir.

Patoloji uzmanı bu konuda yorumlar aşağıdaki gibi(Almanca, lütfen altyazı dilini otomatik olarak İngilizce’ye çevirin):

“Bunu kötülük düşünebilir! Şimdiye kadar, patologların HIV / AIDS, hepatit, tüberküloz, PRION hastalıkları vb. Tüm dünyada binlerce hastayı öldüren ve tüm ülkelerin ekonomisini sanal olarak durduran bir hastalıkta, sadece çok az otopsi bulgusu mevcuttur (Çin’den altı hasta). hem salgın polis hem de bilim camiasında, halkın otopsi bulgularına yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekir, ancak tam tersi, olumlu olarak test edilen ölen kişinin gerçek ölüm nedenlerini bulmaktan korkuyor musunuz? daha sonra bahar güneşindeki korona ölümlerinin sayısı kar gibi eriyecekti? ”

Bundan İsviçre Propaganda Araştırmalarında mükemmel sayfa, Covid-19 gerçekleri için vazgeçilmez bir kaynak.

“Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi”” için 28 yanıt

Afyon merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 07:27:03

Yozgat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler 04-04-2020 12:24:36

Afyon merkezden ben doruk. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-04-2020 14:34:51

Bitlis merkezden ben ali. Merhaba sayfanız cidden mükemmel, twitter da paylaştım 11-04-2020 08:18:18

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 26-04-2020 12:40:02

Afyon merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 07-05-2020 08:08:24

Van merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım 10-05-2020 07:11:04

Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 08:09:28

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler 12-05-2020 19:33:45

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:56:50

Kastamonu merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 17:46:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir