Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi”

Alman Robert Koch Enstitüsü, test pozitif ölen kişilerin otopsilerine karşı tavsiyede bulunuyor çünkü aerosollerin damlacık enfeksiyonu riski çok yüksek. Birçok durumda, bu, gerçek ölüm nedeninin artık belirlenemeyeceği anlamına gelir.

Patoloji uzmanı bu konuda yorumlar aşağıdaki gibi(Almanca, lütfen altyazı dilini otomatik olarak İngilizce’ye çevirin):

“Bunu kötülük düşünebilir! Şimdiye kadar, patologların HIV / AIDS, hepatit, tüberküloz, PRION hastalıkları vb. Tüm dünyada binlerce hastayı öldüren ve tüm ülkelerin ekonomisini sanal olarak durduran bir hastalıkta, sadece çok az otopsi bulgusu mevcuttur (Çin’den altı hasta). hem salgın polis hem de bilim camiasında, halkın otopsi bulgularına yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekir, ancak tam tersi, olumlu olarak test edilen ölen kişinin gerçek ölüm nedenlerini bulmaktan korkuyor musunuz? daha sonra bahar güneşindeki korona ölümlerinin sayısı kar gibi eriyecekti? ”

Bundan İsviçre Propaganda Araştırmalarında mükemmel sayfa, Covid-19 gerçekleri için vazgeçilmez bir kaynak.

“Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi”” üzerine 111 yorum

1. Afyon merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 07:27:03

2. Yozgat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, teşekkürler 04-04-2020 12:24:36

3. Afyon merkezden ben doruk. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-04-2020 14:34:51

4. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 26-04-2020 12:40:02

5. Afyon merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 07-05-2020 08:08:24

6. Van merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız gerçekten güzel, face de paylaştım 10-05-2020 07:11:04

7. Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 08:09:28

8. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, tebrikler 12-05-2020 19:33:45

9. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 14-05-2020 10:56:50

10. Kastamonu merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 17:46:33

11. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 06-06-2020 07:43:37

12. Tekirdağ merkezden ben doruk. Mrb sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 23:19:13

13. Sivas merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 06-07-2020 03:52:32

14. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-07-2020 02:58:57

15. Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 14:06:55

16. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 22:25:39

17. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 16:35:55

18. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 01-09-2020 09:19:52

19. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-09-2020 11:54:26

20. Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 22:51:54

21. Batman merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 08-09-2020 10:55:48

22. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-09-2020 16:37:56

23. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-09-2020 21:04:04

24. Yalova merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 13:29:34

25. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:44:10

26. Aksaray merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-10-2020 14:36:50

27. Düzce merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 16-10-2020 18:49:22

28. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 489

29. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 446

30. Denizli dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Merhaba web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 101

31. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 30

32. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Slm siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 461

33. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , emin – 65

34. Diyarbakır dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Merhaba siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 487

35. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 6

36. Elazığ dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 122

37. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 29-11-2020 02:05:05

38. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 365

39. Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 06-12-2020 14:27:56

40. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 308

41. Gümüşhane dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Selam herkese sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 418

42. Yozgat dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 435

43. Kastamonu dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 466

44. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 252

45. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran edici, saolun , Emine – 88

46. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 325

47. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 42

48. Kocaeli dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 334

49. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 85

50. Artvin dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 44

51. Bursa dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, tebrikler , gaye – 337

52. Sinop dan kimler var. Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” . Merhabalar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 161

53. Isparta merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 03:06:30

54. Bu konu : ” Hepsi Çin’den (test pozitif) Covid-19 kurbanına ait sadece SIX (!) Otopsi raporu bulunmaktadır. Diyerek şöyle devam etti: “Hem salgın polis hem de bilim camiasından bakıldığında, halkın otopsi bulgularına özellikle yüksek düzeyde ilgi göstermesi gerekiyor. Ancak durum bunun tam tersi” ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 80

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link