“Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani?

Diyelim ki hepsi doğru. En sevdiğiniz komplo teoriniz ne olursa olsun. 11 Eylül bir iç işti. Sahte haberler. QAnon. Lin Wood. Yabancılar. Her neyse.

Her şeyin doğru olduğunu varsayalım. Ne olmuş yani? Yıllarca bu konuyu inceledim. Kanıt derliyorum, hepsini düşünüyordum, bir şeyler çözüyorum. Ne için?

Kimsenin umurunda değil. Tabii ki yaparım. Umurumda. Ama çoğu insan yapmaz ve asla yapmazlar.

“Ama sadece dinlerlerse …” İşte bu kadar. Dinlemek istemiyorlar. Uyumak istiyorlar. Gerçeklerle ilgilenmiyorlar.

Yaptığımızı ayırt eden tüm gerçekler anlamsız. Dünyanın durumunun yasını tutmaktan başka bilgi ile ne yapacağız?

Bazıları “Savaşmalısın !!!” diyor. Kiminle savaşacaksın? Ne ile? Nasıl? Son birkaç günde yaşanan olaylar, gerçekten geçen yıl, bunun ne kadar boşuna olduğunu kanıtlıyor. Cidden ne yapacaksın

Gerçek hedef herkesin gerçeği görmesi olmalı. Ama geçen yıl, gerçek ne kadar açık olursa olsun, kimsenin umursamadığını öğretmedi mi? İnsanlardan nefret etmek, bilge olmaktan ve gerçeği ayırt etmekten çok daha eğlenceli. Öfke daha iyi hissettiriyor. Onun yerine maske takmak için savaşalım.

Değerli azınlığımız dışında hiç kimse gerçeği umursamıyor. Ve biz bu konuda ASLA hiçbir şey yapamayacağız.

““Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani?” üzerine 15 yorum

1. Şırnak dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . Selam web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , ziya – 430

2. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, sağolun 08-01-2021 17:25:55

3. Düzce merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım 08-01-2021 17:54:02

4. Giresun merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, saolun 09-01-2021 04:24:51

5. Konya dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, saolun , Aylin – 144

6. İzmir merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-01-2021 21:34:22

7. Burdur dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 181

8. Aydın dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 66

9. Malatya dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 197

10. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-01-2021 12:55:35

11. Bu konu : ” “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 464

12. Giresun merkezden ben Emine. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-01-2021 06:50:19

13. Sakarya dan kimler var. “Hepsi doğru!!!” Tamam sana inanıyorum. Ne olmuş yani? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , ali – 5

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link