Geçen günlerde bir şey gördüysek; sistemin hileli olması; ama wallstreet’te bitmiyor: herşey hileli, senaryolu. Bu videoda ne göreceksiniz: İncil’den – George Floyd’a; gerçeklerimiz hileli; ve bunu yapmak için bir kod kullanıyorlar – ve bize her şeyin arkasındaki beyin tarafından verildi .. Francis Bacon

Author

23 Comments

1. Ankara merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 29-01-2021 15:34:45

2. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 449

3. Tokat dan kimler var. Hepsi hileli . Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 54

4. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 255

5. Çanakkale dan kimler var. Hepsi hileli . Merhaba paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 37

6. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, tebrikler , gaye – 385

8. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım

9. Ordu dan kimler var. Hepsi hileli . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 326

10. Tunceli dan kimler var. Hepsi hileli . Slm bu web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 405

11. Diyarbakır dan kimler var. Hepsi hileli . Selam herkese paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 412

12. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 14:47:49

13. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 382

14. Hakkari merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 23:23:49

15. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 01-03-2021 02:59:21

16. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-03-2021 04:13:15

17. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 210

18. Balıkesir merkezden ben ziya. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 14-03-2021 02:05:10

19. Yalova dan kimler var. Hepsi hileli . Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , banu – 143

20. Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 130

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hepsi hileli ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 144

22. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-04-2021 17:37:24

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link