Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz?

işte kolayca işaret edebileceğim bazı şeyler:

Komplo: Hava Değişikliği / HAARP / Chemtrails

Ana akım örtbas: İnsan Yapımı Küresel Isınma

Komplo: JFK, Federal Rezerv bankacılık yapısını parçalamak üzere olduğu için seçkin gölge yöneticiler tarafından öldürüldü.

Ana akım örtbas: JFK, tüm gizli servis korumalarını atlayan ve aynı zamanda keskin nişancılık becerilerine sahip olan rastgele bir fanatik tarafından öldürüldü.

Komplo: Bill Gates, insan yapımı virüsler, kısırlaştırmalar, öjeni ve nüfus azalması çabaları için test konusu olarak dünya çapında uzak / ayrıcalıklı olmayan BIPOC gruplarını kullanıyor.

Ana akım örtbas: Bill Gates, yardım ediyor dünya çapında uzak / ayrıcalıklı olmayan BIPOC grupları, çok ihtiyaç duyulan aşıları alırlar. onları kurtar virüsler, sterilizasyon, öjenik ve nüfus azalması.

Komplo: Epstein kendini öldürmedi.

Ana akım örtbas: Epstein kendini öldürdü.

Komplo: Çinli ajanlar ABD’ye ve diğer ülkelere içeriden sızıyor.

Ana akım örtbas: Beyaz olmayan herhangi bir kişinin kötü niyetle hareket ediyor olabileceğini öne sürdüğünüz için ırkçısınız.

Komplo: BLM, George Soros tarafından finanse ediliyor ve bir ırk savaşını yaymak için Antifa provokatörleriyle aşılanıyor.

Ana akım örtbas: BLM, polis vahşetine sağlıklı bir yanıt olarak kamu / özel mülkiyetin yok edilmesini destekleyen barışçıl, fedakar aktivistler tarafından bir şekilde finanse ediliyor.

Komplo: Adrenokrom hasadı ve sentezi.

Yaygın örtbas: Adrenokrom mevcut değil.

Komplo: İnsan ticareti, elitler arasında üst düzey bir organize suç halkasıdır.

Ana akım örtbas: İnsan ticareti, sivil siviller arasında düşük seviyeli rastgele bir suçtur.

Başka çarpıcı olan var mı? Onları buldukça daha fazlasını eklemeye çalışacağım.

“Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz?” üzerine 10 yorum

1. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha iyi, şukuladım , banu – 193

2. Samsun dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 18

3. Sinop dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 403

4. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler , – 207

5. Kırklareli dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 61

6. Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 07:18:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link