işte kolayca işaret edebileceğim bazı şeyler:

Komplo: Hava Değişikliği / HAARP / Chemtrails

Ana akım örtbas: İnsan Yapımı Küresel Isınma

Komplo: JFK, Federal Rezerv bankacılık yapısını parçalamak üzere olduğu için seçkin gölge yöneticiler tarafından öldürüldü.

Ana akım örtbas: JFK, tüm gizli servis korumalarını atlayan ve aynı zamanda keskin nişancılık becerilerine sahip olan rastgele bir fanatik tarafından öldürüldü.

Komplo: Bill Gates, insan yapımı virüsler, kısırlaştırmalar, öjeni ve nüfus azalması çabaları için test konusu olarak dünya çapında uzak / ayrıcalıklı olmayan BIPOC gruplarını kullanıyor.

Ana akım örtbas: Bill Gates, yardım ediyor dünya çapında uzak / ayrıcalıklı olmayan BIPOC grupları, çok ihtiyaç duyulan aşıları alırlar. onları kurtar virüsler, sterilizasyon, öjenik ve nüfus azalması.

Komplo: Epstein kendini öldürmedi.

Ana akım örtbas: Epstein kendini öldürdü.

Komplo: Çinli ajanlar ABD’ye ve diğer ülkelere içeriden sızıyor.

Ana akım örtbas: Beyaz olmayan herhangi bir kişinin kötü niyetle hareket ediyor olabileceğini öne sürdüğünüz için ırkçısınız.

Komplo: BLM, George Soros tarafından finanse ediliyor ve bir ırk savaşını yaymak için Antifa provokatörleriyle aşılanıyor.

Ana akım örtbas: BLM, polis vahşetine sağlıklı bir yanıt olarak kamu / özel mülkiyetin yok edilmesini destekleyen barışçıl, fedakar aktivistler tarafından bir şekilde finanse ediliyor.

Komplo: Adrenokrom hasadı ve sentezi.

Yaygın örtbas: Adrenokrom mevcut değil.

Komplo: İnsan ticareti, elitler arasında üst düzey bir organize suç halkasıdır.

Ana akım örtbas: İnsan ticareti, sivil siviller arasında düşük seviyeli rastgele bir suçtur.

Başka çarpıcı olan var mı? Onları buldukça daha fazlasını eklemeye çalışacağım.

Author

40 Comments

1. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha iyi, şukuladım , banu – 193

2. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 18

3. elif yılmaz Reply

Merhaba bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım

4. Sinop dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Selam sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 403

5. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-02-2021 10:25:41

6. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler , – 207

7. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Kırklareli dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 61

9. Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-03-2021 07:18:27

10. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 141

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 401

12. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 195

13. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

14. Zonguldak dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Merhaba paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 492

15. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, sağolun , mehmet – 39

16. Mardin merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 07-04-2021 01:57:28

17. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 105

18. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 465

19. Samsun dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler , ali – 97

20. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun , emin – 306

21. Yozgat dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 121

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

23. Yalova merkezden ben emin. Selamlar siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 23-05-2021 20:00:50

24. Ordu dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 479

25. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım

26. Aydın merkezden ben Emine. Mrb paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım 09-07-2021 10:31:04

27. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz yeminle güzel, sağolun 10-07-2021 05:09:59

28. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-07-2021 18:50:39

29. elif yılmaz Reply

Selam siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

30. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-07-2021 08:24:20

31. Diyarbakır dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 438

32. Aydın dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 269

33. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, saolun , Gürbüz – 405

34. Bu konu : ” Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, sağolun , hatice – 91

35. Tokat dan kimler var. Her bir “çılgın komplo teorisi” için, söz konusu komploya mükemmel bir şekilde karşı koymak için tasarlanmış bir de ana akım örtbas var. hangisine işaret edebiliriz? . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link