Bu adamın konuştuğunu duyana kadar hayatımda hiçbir zaman bir röportajdan etkilenmedim. Başlangıçta Aşılar ve Dünya Sağlık Örgütü hakkında tonlarca gerçek veriyor, ancak röportajın ikinci yarısı, ailesinin kendisine aşıladığı değerler ve annelerinin babasının ve amcasının ölümü ile ilgili tavsiyelerinin son derece anlayışlı. Çok zeki bir kadın gibiydi. Spazmodik disfonisi var (bu benim için şüpheli görünüyor, onunla doğup doğmadığından emin değilim ama yaşlandıkça kendi komplosu) bu yüzden onu ilk anlamak belki biraz zor 15 Ancak konuşması zamanla daha netleşti ve röportajın çoğu tamamen duyulabilir. İlk birkaç dakikayı çıkarmanızı ve her şeyi dinlemenizi tavsiye ederim. Bu, ülkeyi yönettiğim için geride kalabileceğim bir adam, Kennedys harika insanlar.

Author

92 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, şukuladım

2. Yozgat merkezden ben ziya. Slm sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 15-05-2020 03:46:34

3. Bartın merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-05-2020 02:37:26

4. Denizli merkezden ben ahmet. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-05-2020 13:56:26

5. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Selam paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan harbiden çok güzel, şukuladım 30-05-2020 05:53:23

8. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, saolun 03-06-2020 15:21:31

9. Aydın merkezden ben doruk. Mrb siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 06-06-2020 18:29:49

10. Selam herkese web siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

11. Ordu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 14-06-2020 15:34:19

12. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

13. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 21:53:56

15. Aydın merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım 22-06-2020 21:53:56

16. Malatya merkezden ben ziya. Mrb web siten cidden çok güzel, face de paylaştım 23-06-2020 18:28:50

17. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

18. Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

19. Samsun merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 12-07-2020 01:59:37

20. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-07-2020 12:07:08

21. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım 20-07-2020 08:13:41

22. Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-07-2020 18:20:11

23. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, sağolun 30-07-2020 07:18:33

24. Mrb web siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

25. Kırklareli merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 14:43:44

26. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, teşekkürler

27. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

28. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 10-08-2020 02:09:40

30. Bartın merkezden ben Emine. Selam siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım 13-08-2020 09:00:51

31. Aydın merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-08-2020 07:36:30

32. Isparta merkezden ben mehmet. Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 17:57:50

33. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

34. Selam sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım

35. Sakarya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-09-2020 06:03:31

36. Antalya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 14-09-2020 23:32:06

37. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

38. Samsun merkezden ben ali. Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 23-09-2020 11:58:14

39. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

40. Kırklareli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun 02-10-2020 11:30:19

41. Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

42. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 454

43. Edirne dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 434

44. Giresun dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 467

45. Bartın dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 201

46. Osmaniye merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 22:34:03

47. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 45

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 407

49. Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

50. Giresun merkezden ben banu. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-12-2020 17:09:07

51. Bolu dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, saolun , mehmet – 63

52. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , ahmet – 256

53. Çankırı dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 154

54. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 111

55. Osmaniye dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 443

56. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

57. Siirt dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Slm paylaşım inan ki iyi, sağolun , ziya – 253

58. Trabzon dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 292

59. Çankırı dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 383

60. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

61. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 110

62. Nevşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 03-01-2021 06:54:56

63. Elazığ dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 27

64. Merhaba siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

65. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 71

66. Selamlar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , gaye – 242

68. Kayseri dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 454

69. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 20:49:19

70. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

71. Manisa merkezden ben ali. Selamlar siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 18-02-2021 15:43:16

72. Sivas merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 28-02-2021 19:38:08

73. Ordu dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 61

74. Bartın merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 02:26:14

75. Bitlis dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selamlar sayfan ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 326

76. selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler

77. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 07:56:14

78. Nevşehir dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun , emin – 238

79. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

80. Antalya dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . selamun aleyküm siten vallaha billaha güzel, sağolun , ahmet – 156

81. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , hatice – 405

82. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 121

83. Bu konu : ” Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 129

84. Niğde dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 483

85. Çanakkale dan kimler var. Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor. . Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 373

86. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link