Kategoriler
Genel

Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor.

Bu adamın konuştuğunu duyana kadar hayatımda hiçbir zaman bir röportajdan etkilenmedim. Başlangıçta Aşılar ve Dünya Sağlık Örgütü hakkında tonlarca gerçek veriyor, ancak röportajın ikinci yarısı, ailesinin kendisine aşıladığı değerler ve annelerinin babasının ve amcasının ölümü ile ilgili tavsiyelerinin son derece anlayışlı. Çok zeki bir kadın gibiydi. Spazmodik disfonisi var (bu benim için şüpheli görünüyor, onunla doğup doğmadığından emin değilim ama yaşlandıkça kendi komplosu) bu yüzden onu ilk anlamak belki biraz zor 15 Ancak konuşması zamanla daha netleşti ve röportajın çoğu tamamen duyulabilir. İlk birkaç dakikayı çıkarmanızı ve her şeyi dinlemenizi tavsiye ederim. Bu, ülkeyi yönettiğim için geride kalabileceğim bir adam, Kennedys harika insanlar.

“Her birinizin Londra’daki Robert F Kennedy Jr’ın röportajına bakmanız gerekiyor.” için 7 yanıt

Bartın merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-05-2020 02:37:26

Denizli merkezden ben ahmet. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-05-2020 13:56:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir