Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi?

Biraz hiciv, bir şekilde aynı eski bokla uğraşmaktan bıktım.

Sanırım eğer bazılarımız haklıysa ve covid ve ilgili aşı insan ırkını kısırlaştırma ve itlaf etme planının parçasıysa, en azından bundan etkilenenler dronlar, aptallar, koyunlardır. NPC’ler.

TPTB’nin yapması gereken boktan bir şey ama gerçekçi bir şekilde .. Ama hiçbir şeyi sorgulamayan ve onlara ne yiyip nasıl ölmemesi gerektiğini söylemek için dadı durumuna güvenmek zorunda kalan beyin ölümü aptallar gerçekten olmaya uygun değiller. zaten insan aradı. Bağımsız düşünceden aciz ağızdan nefes alan kişilerdir … ya da öyle görünüyor.

Kahretsin, yakındaki parkımda yürüyüşe çıktığımda ve kocaman bir domuz kıçlı su aygırı / insan melezi gördüğümde, bir itlaf o kadar da kötü olmaz. Ya da günün ortasında ucuz boktan terliklerle kirli giysiler giyen, 2 çocuk arabası ve 4 diğer çocuğu vahşice koşuşturan, boş ifadeli, musluk suyu içen saçma sapan, bekar bir anne gördüğümde .. Bir itlaf olmayacağını düşünüyorum. çok fena.

Belki bu konuda fazla ahlaki davranıyoruz. Dünya insanlığa hiçbir şekilde, biçimde ve biçimde katkı sağlamayan çöplerle dolu. Belki Bill Gates bir şeylerin peşindedir.

eyo Billy oğlum … Yardıma mı ihtiyacınız var?

… tom11337 tarafından gönderildi
[comments]

This Post Has 13 Comments

1. Aylin

Bu konu : ” Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 321

2. Aylin

Kırıkkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, facebookta paylaştım 23-02-2021 18:37:54

3. emin

Bu konu : ” Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 315

4. mehmet

Kahramanmaraş dan kimler var. Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 411

5. ziya

Merhabalar web siteniz valla dikkat çekici, tebrikler

6. hatice

Çorum merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, tebrikler 24-02-2021 01:50:19

7. Anonim

Ordu merkezden ben . Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-02-2021 06:58:23

8. ali

Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 11:17:45

9. Hasan

Aydın merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 14-03-2021 01:04:05

10. memo

Isparta dan kimler var. Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? . selamun aleyküm web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , memo – 374

11. memo

Bu konu : ” Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 399

12. Gürbüz

Sakarya dan kimler var. Her bulutun bir gümüş astarı vardır .. değil mi? . Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 110

13. Gürbüz

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 06:32:53

Bir cevap yazın