Her geçen gün ufukta şekillendiğini gördüğümüz distopik cehenneme daha da yaklaşıyoruz.

Şimdi muhalefetin utanç duyulduğu, çok fazla soru sormanın hoş karşılanmadığı, itaatin erdemli olduğu, çoğu kişinin karar verme sürecini korkunun belirlediği, özgür düşünmenin cesaretinin kırıldığı, aleyhine teşvik edildiği ve devletin sorgulanmaması veya şüphe edilmemesi gereken bir dünyada yaşıyoruz herhangi bir durumda.

“Bir sürü şeye sahip olabilecekken neden kendiniz için düşünün? görünüşte zeki, ultra zengin ve güçlü elitler, tüm kararlarınızı sizin yerinize verir ve size tam olarak ne yapmanız, düşünmeniz ve söyleyeceğinizi söyler!

Sonuçta ne biliyorsun? Sen sadece cahil ve aptal bir köylüsün, bunlar uzmanlar!

Onların tüm emirlerini ve öğütlerini Tanrı’nın sözü olarak kabul etmeli ve ona karşı gelenlere kafir ve kafir gibi davranmalısınız! Açıkça hepsi aşırı sağcı, bilim inkarcı, ırkçı ve bağnaz komplo delileri!

Sonunda, politikacılar asla yalan söylemez ve bilim adamları asla ödeme almazlar veya özel çıkar grupları tarafından finanse edilen karşı grup düşüncesi için sansürlendi!

Yaptıkları hiçbir şey hakkında çok fazla düşünmeyin veya kendi başınıza herhangi bir bilgi aramayın, bu sadece yanlış bilgilendirilmiş!

Sol eğilimli ana akım medyadan veya hükümetten tüm bilgilerinizi almanız gerekiyor! Bu şekilde, sadece sizden duymanızı istediğimiz şeyi duyacaksınız… Yani, sadece gerçeği duyacaksınız!

Sonuçta, hükümet veya sol eğilimli medya bunu söylemezse, zararlı yanlış bilgi!

Ve eğer komşunuz görece zararsız veya adaletsiz bir halk sağlığı kısıtlamasını ihlal ederse, onlara kaçmış bir suçluymuş gibi davranmayı ve polise ihbar etmeyi unutmayın. akşam yemeğine çok fazla misafir geldi!

Sonuçta, bu fazladan misafirin orada olması neredeyse dolaylı olarak tüm büyükannelerimizi öldürüyor! Virüslerin, nedensel olarak kötü niyetli politikacılar ve sağlık görevlileri tarafından yayılmayı kontrol altına almak için ölçüsüz ve etkisiz girişimlere rağmen yayılması gerçeği değil!

Son olarak ama en az değil, genç, sağlıklı olsanız ve Covid-19’da% 99’un üzerinde hayatta kalma şansınız olsa bile, uzun vadeli testler olmadan deneysel bir gen terapisi formu almalısınız!

Bunu gösteren en basit maliyet / fayda analizi biçimine rağmen, en azını söylemek mantıksız olacaktır, hatta onu sorgularsanız veya ona karşı şüphe duyarsanız, sizi bilimi reddeden bir anti-vaxxer olarak etiketleyeceğiz!

Aşı söz konusu olduğunda, soru soran tek kişinin sapkın ve tehlikeli komplo teorisyenleri olduğunu herkes bilir! Bana enjekte etmelerine izin verdim herhangi bir şey zeki olarak algıladığım biri bana söylediği sürece! İçinde ne olduğu ya da ne kadar az teste tabi tutulduğu umrumda bile değil!

Sadece bilime güvenin, soru sormayın. #Bilim

(Bu sadece görmenizi istediğimiz bilim için geçerlidir, ancak bizim pozisyonumuzla çelişiyorsa onu görmezden gelmelisiniz.) “

Şu anki durumumuzda uğraştığımız delilik seviyesi budur. Oldukça hicivli olduğumun farkındayım, ancak bahsettiğim her mecaz, söylediklerimden neredeyse hiç farklı olmayan tonlarca gerçek dünya örneğine sahip.

Durum bu kadar saçma hale geldi. Az önce yazdıklarım kadar gülünç derecede hicivli bir şey bile bize söylediklerinin gerçeğine inanılmaz derecede yakın.

Her geçen gün gerçeklik ile hiciv arasındaki çizgi gittikçe bulanıklaşıyor …

Bu şüphesiz uğursuz gündeme tartışmasız giden insan sayısı, hayatımızın her yönünü kontrol etmeye çalışan bu son derece kötü niyetli bireyler grubuna karşı şansımızı ciddi şekilde değiştirdi.

Bu distopik cehennemin gerçekleşmesine ve gerçekliğimiz olmasına izin vermemiz için, varlığımızın her zerresi ve lifiyle uygulamaya çalıştıkları bu yaklaşan değişikliği kavramalı ve direnmeliyiz.

Toplumumuzu ütopik vizyonları şeklinde şekillendirmeye çalışanlara karşı durun. Diğer tüm ütopik vizyonlarda olduğu gibi, dahil olan herkesin acılarıyla sonuçlanacak, muhtemelen bunu hepimize uygulayanlardan kurtulacaktır.

Author

14 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 43

2. Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun , ziya – 390

3. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım , – 153

5. Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 334

6. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, saolun 26-02-2021 00:05:36

7. Nevşehir dan kimler var. Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. . Selam herkese siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 367

8. Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 495

9. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun 14-03-2021 01:02:44

10. Erzurum dan kimler var. Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. . Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 315

11. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 36

13. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 08-04-2021 14:06:40

14. Mersin dan kimler var. Her geçen dakika daha da yaklaştığımız distopik cehennem. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 289

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link