Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır.

Hatta ilkel analiz becerilerine sahip tüm eleştirel düşünürler … güçlü ve Birleşik bir sonuca ulaştı. Birçoğunun manipüle edildiklerini kabul etmesi zor. En iyimizin başına gelir. Bilişsel uyumsuzluk bir kaltaktır.

Görünüşe göre hepimiz, Q-anon’un bir dezenformasyon kampanyası olduğu konusunda aynı sonuca vardık.

Yarı gerçeklere ve göreceli gerçeklere dayanmadığından ve kurtuluş yöntemi sanatsal olarak yalnızca “Veri madenciliği” nin önceden belirleyebileceği bir şekilde sunulduğundan değil; veriler nasıl ve neyin yayılması gerektiğini gösterir. Veriler, olumlu bir sonucun tüm tepkilerini almak için nelerin paylaşılması gerektiğine dair bilgi içeriyordu. Avladıkları komplocu hakkında veri modelleri vardı, muhalif algılar için şeytani kampanyaları hedeflediler ve bu niş piyasada oldukça işleyen bir sermayeleştirme aracı yarattılar. Hepsi veri, tüm Q-anon mesajı Brannon ve Stone’un op çocuğudur.

Brannon, forumumuza savaş zanaatlarının dünyasına yaptığını yaptı. Sonra Stone, Q-anon’un köktendincisine “Güney stratejisi” ile benzer taktikler kullandı. Kürtajlara karşı olduğu sürece, politikalarının milyarderleri zenginleştiren bir savaş şahini olup olmadıkları önemli değil.

Ve beni rahat bırak. Q-anon lanet olası, Trump’ı bizi kurtarmak, bataklığı kurutmak ve ihtişamlı günlerimize geri götürmek için burada mesih yaptı. 😂😂😂.

Herhangi bir milyarderin işçi sınıfının yaşam kalitesine yardımcı olmak için herhangi bir eylemde bulunduğunu düşünüyorsanız … dostum, size satmak için çarmıhtan gerçek bir çivi ve gemiden bir parça odun var mı?

Bir forum olarak eleştirel düşünceye geri dönebilir miyiz ve duygusal temelli daha fazla sonuçla rasyonel bir şekilde sonuçlandırabilir miyiz? Komplolar duygusal değildir. Gerçek komploların hiçbiri, bu tür bilgilere dayanarak harekete geçme dürtüsü veya hissi uyandırmaz.

Bunun yerine, komplodaki bilgiler aslında tüm paradigmaları uyarlamak ve böyle bir gerçeklik daha az elverişli veya arzu edilir olsa bile perspektif bir gerçekliği ayarlamak için zihinsel esnekliğinizi test eder.

Gerçek bir komplo sizi güvende ve sevimli hissettirmez. Herhangi bir Süpermen milyarderinin gelip günü kurtaracağını düşündürmüyor. Gerçekliğinizi kırmanızı, bilişsel uyumsuzluğun rahatlığını inkar etmenizi, ardından gerçekliğe dair önceki kavrayışınızdaki rahatlığı kaybetmenin ve nihayet yeni bulunan gerçekliğinizi kabullenmenin keder aşamalarını geçmenizi sağlar.

Komplo, kutunun dışında bir düşüncedir, değişkenlerin üzerinden geçip anlatının gerçekten ustura yürüyüp yürümediğini anlamaya yönelik zihinsel bir meydan okumadır ya da belki bir komployu oluşturan ve oluşturan çeşitli ayrıntılara geri dönmenin dikkatli arkeolojik çalışmasında. .. pekala belki Indiana Jones’daki gibi … bunu çözebilirsin.

Anlatıyı sorgulamak, analiz etmek ve test etmek vatanseverdir, çünkü oligarkların taleplerini kabul etmek yerine … bir ülke olarak tarihimiz, üst düzey beylerimizin gerçek dışı beklentilerini hakikatte bir araya gelerek aşmakla ilgilidir ve algıladığımız şey, ahlaki açıdan yüksek bir yola sahiptir. Bu, karanlıkta her imkansız dövüş için savaşma cesareti verdi.

İnanmak istiyoruz … gerçeğe.

gönderen … alexwet321
[comments]

“Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır.” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 365

2. Artvin dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 103

3. Karaman dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 456

4. Ardahan dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 367

5. Mersin dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . Selam siten vallaha billaha mükemmel, saolun , – 60

6. Antalya dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . Merhaba siten inanılmaz iyi, saolun , – 386

7. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım , ziya – 429

8. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 56

9. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 61

10. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 299

11. Tokat dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım , gaye – 478

12. Ağrı dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 312

13. Bu konu : ” Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 219

14. Kütahya merkezden ben ahmet. Selam web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 22:06:51

15. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-02-2021 23:01:59

16. Iğdır dan kimler var. Her gerçek kırmızı kanlı, kalay folyo şapka takan, komplo analiz eden komplocuların ortak yanı vardır. . Mrb web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , hatice – 190

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link