Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı

Ebola, EEE virüsü, Bubonik veba, keşfedilen yeni domuz gribi, depremler, kara kasırgaları, zombi ağustosböcekleri, zombi yangınları, eşek arıları, Asya kaplan sivrisinekleri taşıyan virüs, Ddos saldırısı, 3. Dünya Savaşı yeniden trend, daha zehirli zehirli sarmaşık, seks düşkünü örümcekler, yangın kasırgası, soğanın neden olduğu salmonella salgını, yamyam karıncalar, uçan karınca sürüsü, sincap testleri pozitif hıyarcıklı veba, süper bitler, keşfedilen bilinmeyen pnömoni, beyin yiyen amip, Arjantin’deki çekirgeler, Sahra toz bulutu, yırtıcı fareler, zombi kuzgunları , kasırga sezonunu, isyanları, iç karışıklıkları, Çin’deki selleri, Lübnan patlamasını, zombi geyikleri (neden bu kadar çok “zombi” şeyler var), “Anonim” dönüşler, uçan örümcekler vb.

Aynı anda olacak çok fazla şey gibi görünüyor, değil mi?

gönderen … karmaistasty
[comments]

“Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı” üzerine 27 yorum

1. İzmir dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, şukuladım , ahmet – 157

2. Bu konu : ” Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hayran edici, face de paylaştım , ali – 159

3. Bu konu : ” Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , Emine – 373

4. Bu konu : ” Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 240

5. Bu konu : ” Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 487

6. Elazığ dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . Selam siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , Emine – 97

7. Batman dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 7

8. Tunceli dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, saolun , ziya – 239

9. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler 21-01-2021 15:29:20

10. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 31-01-2021 12:14:23

11. Iğdır merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 12:46:33

12. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun 04-02-2021 02:11:11

13. Bitlis dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . Merhaba siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 313

14. Bartın dan kimler var. Her gün yeni bir virüs / böcek / doğal afet / başka saçmalıkların çıktığı yazı hatırlıyor musunuz? Ne hakkındaydı . Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 133