Anti-vaxxers’a karşı “Para kazanmak isteyen bir doktor anti-vax hareketi başlattı” argümanı su tutuyor mu? Ne zaman birisi aşıların otizme neden olduğunu çürütmeye kalksa, daima Dr wakefield’ı işaret ediyorlar. Bu hareketteki tek doktor o değil.

Belgeseli “vaxxed” izledim. Devam filmini görmedim. Şu anda “Size aşıların güvenli ve etkili olduğunu söyleyen yalan söylüyor” adlı bir kitap okuyorum.

Bana göre bunun bir parçası güven ile ilgili. “Büyük ilaçlara mı yoksa tıbbi kuruluşlara mı güveniyorum?” Benim için cevap hayır. Özellikle aşı departmanındaki hiçbir şeyden sorumlu olmadıkları için.

39 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2021 16:20:25

3. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 380

4. Isparta dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Selamlar web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 145

5. Nevşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun 27-04-2021 05:32:02

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 482

7. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki iyi, tebrikler , Hasan – 215

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 381

9. Merhaba herkese siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 06-05-2021 22:09:37

12. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 234

13. Niğde merkezden ben doruk. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 07-05-2021 20:09:39

14. Niğde dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 198

15. Bingöl dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 205

16. Slm siten vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 498

18. İstanbul dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Selam herkese siteniz inanki hayran edici, saolun , ahmet – 343

19. Hakkari dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 345

20. Selam herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 146

22. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla güzel, teşekkürler , – 319

23. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 324

24. Sakarya merkezden ben emin. Mrb sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım 21-06-2021 08:38:55

25. Adana dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , – 383

26. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım , – 357

27. Şırnak dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 360

28. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-07-2021 13:53:56

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 218

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 490

31. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

32. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 10-07-2021 21:06:58

33. Batman merkezden ben ali. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 15-07-2021 10:43:31

34. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 165

35. Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-07-2021 18:40:38

36. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, teşekkürler , memo – 144

37. Uşak dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 266

38. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım 02-08-2021 18:12:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link