Anti-vaxxers’a karşı “Para kazanmak isteyen bir doktor anti-vax hareketi başlattı” argümanı su tutuyor mu? Ne zaman birisi aşıların otizme neden olduğunu çürütmeye kalksa, daima Dr wakefield’ı işaret ediyorlar. Bu hareketteki tek doktor o değil.

Belgeseli “vaxxed” izledim. Devam filmini görmedim. Şu anda “Size aşıların güvenli ve etkili olduğunu söyleyen yalan söylüyor” adlı bir kitap okuyorum.

Bana göre bunun bir parçası güven ile ilgili. “Büyük ilaçlara mı yoksa tıbbi kuruluşlara mı güveniyorum?” Benim için cevap hayır. Özellikle aşı departmanındaki hiçbir şeyden sorumlu olmadıkları için.

8 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Zonguldak merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2021 16:20:25

3. Kahramanmaraş dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 380

4. Isparta dan kimler var. Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? . Selamlar web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 145

5. Nevşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun 27-04-2021 05:32:02

6. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 482

7. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki iyi, tebrikler , Hasan – 215

8. Bu konu : ” Her iki tarafı da iyi bilen benden daha bilgili biri bu soruya cevap verebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link