Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir.

“Onlar” “onlar” “biz” vb. Kelimeleri ve diğer markaları belirli isimlerle değiştirin.

r / komplo - Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM'dir.

Yanlış kullanım örneği.

Resim açıkladı.
Bu görselde “alay edildik” Ben bunu değersiz bir gönderi olarak görüyorum çünkü alay eden kişiler sorumlu tutulmuyor. Bunun yerine şu örnekle değiştirilmelidir: Bank of America için çalışan John Doe bizi alay etti “.

Sahte haberler.
Bu sahte haberler için geçerlidir. Haber istasyonunun markasının sahte olduğunu söylemeyi bırakın ve doğrudan bahsettiğiniz içeriğin yazarı olan gazeteciye sahte adını vermeye başlayın. “CNN sahte bir haber yayınladı” demek yerine. Bunun yerine şu örnekle değiştirilmelidir: “CNN’den Jim Acosta sahte bir haber yayınladı”.

Şirketler.
Trend, bir şirketin marka adını kullanmak yerine, o şirket için çalışan bireysel çalışanların adını kullanmak yerine devam ediyor.

Etkisiz olmanın sonucu.
Yukarıdaki resim, alay eden ancak hiçbirinin adı verilmediği için hiçbiri sorumlu tutulmayan hortumu anlatıyor. Gelecekteki olaylarla özgürce alay etmeye devam edebilecekleri gerçeğiyle sonuçlanıyor.

Adlandırmanın sonucu.
Bu durumda isim vermek, bireye karşı belirli bir hesap verebilirliğe neden olacaktır. Sahte öykülerdeki isimlerin sürekli tekrar tekrar ortaya çıkması ve çarpıtma, dahil olanlar için kötü bir itibar oluşturacaktır.

“Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir.” üzerine 25 yorum

1. Bayburt dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Merhabalar siteniz harbiden güzel, saolun , Emine – 227

2. Burdur dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 322

3. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 400

4. Karabük dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 4

5. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 02:45:50

6. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Slm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 316

7. Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 03:08:58

8. Kırıkkale dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, sağolun , – 92

9. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , elif yılmaz – 212

10. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 451

11. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , hatice – 226

12. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım , hatice – 145

13. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 86

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link