“Onlar” “onlar” “biz” vb. Kelimeleri ve diğer markaları belirli isimlerle değiştirin.

r / komplo - Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM'dir.

Yanlış kullanım örneği.

Resim açıkladı.
Bu görselde “alay edildik” Ben bunu değersiz bir gönderi olarak görüyorum çünkü alay eden kişiler sorumlu tutulmuyor. Bunun yerine şu örnekle değiştirilmelidir: Bank of America için çalışan John Doe bizi alay etti “.

Sahte haberler.
Bu sahte haberler için geçerlidir. Haber istasyonunun markasının sahte olduğunu söylemeyi bırakın ve doğrudan bahsettiğiniz içeriğin yazarı olan gazeteciye sahte adını vermeye başlayın. “CNN sahte bir haber yayınladı” demek yerine. Bunun yerine şu örnekle değiştirilmelidir: “CNN’den Jim Acosta sahte bir haber yayınladı”.

Şirketler.
Trend, bir şirketin marka adını kullanmak yerine, o şirket için çalışan bireysel çalışanların adını kullanmak yerine devam ediyor.

Etkisiz olmanın sonucu.
Yukarıdaki resim, alay eden ancak hiçbirinin adı verilmediği için hiçbiri sorumlu tutulmayan hortumu anlatıyor. Gelecekteki olaylarla özgürce alay etmeye devam edebilecekleri gerçeğiyle sonuçlanıyor.

Adlandırmanın sonucu.
Bu durumda isim vermek, bireye karşı belirli bir hesap verebilirliğe neden olacaktır. Sahte öykülerdeki isimlerin sürekli tekrar tekrar ortaya çıkması ve çarpıtma, dahil olanlar için kötü bir itibar oluşturacaktır.

Author

45 Comments

1. Bayburt dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Merhabalar siteniz harbiden güzel, saolun , Emine – 227

2. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Burdur dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 322

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 400

5. Karabük dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 4

6. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 02:45:50

7. Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 10-02-2021 02:45:51

8. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Slm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 316

9. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 03:08:58

10. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

11. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, saolun

12. Kırıkkale dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, sağolun , – 92

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, saolun , elif yılmaz – 212

14. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok iyi, sağolun

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 451

17. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

18. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , hatice – 226

19. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

20. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım , hatice – 145

21. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 86

22. Merhabalar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. selamun aleyküm siten valla güzel, facebookta paylaştım

24. Düzce dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, face de paylaştım , Hasan – 73

25. Kayseri dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 345

26. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 402

27. Sivas merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 20:19:42

28. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selam siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 302

29. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 23:49:04

30. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 12-04-2021 06:49:53

31. Iğdır merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, sağolun 14-04-2021 22:01:16

32. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 304

33. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , Emine – 185

34. Iğdır dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 441

35. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 358

36. Van merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 00:05:08

37. Sivas merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, saolun 15-05-2021 22:19:08

38. Bursa dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 226

39. Bu konu : ” Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 456

40. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

41. Van dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Slm paylaşımın süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 415

42. Kahramanmaraş dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun , banu – 165

43. Yalova dan kimler var. Her komplonun en önemli gerekliliği bir İSİM’dir. . Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 238

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link