Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim.

Ünlüleri izlemek, sıkı çalışma ve hedeflere ulaşmak için adımlar atan değerler hakkında motive edici konuşmalar yapar. Size zanaatı incelemenizi ve belirledikleri planı takip etmenizi söyler. Her şey bir cephe. Bana söylediklerini aynen yaptım, onları inceledim ve başarının planlarını takip ettim. Bulduğum şey, hepsinin yalancı olduğuydu ve hiçbiri, hiçbir şeyi tam anlamıyla söyledikleri gibi başaramadı.

Bu yüzden motivasyon videolarını izleyen ve tavsiyelere açıkça uymadığınızı düşünen diğer insanlara bakıyorum, aksi takdirde şimdiye kadar bunun bir sahtekarlık olduğunu anlardınız. Benim için en komik olanı izlemek Neil Degrasse Tyson adam büyük bir sahtekar.

Finansal istikrar için hiçbir zaman çok çalışmak zorunda kalmamış biri olarak bunu kesinlikle söyleyebilirim. Sıkı çalışmanın maddi kazançla ilgisi yoktur. Ne olur insanlar belli bir seviyede çalışır Zor olduğunu düşünüyorlar bu aslında çok çalıştıkları anlamına gelmez, tam olarak nasıl tanımladıkları. Sıkı çalışma, bir şeyi yanlış yaptığınız ve doğru planlamadığınız anlamına gelir. Çok az şey sıkı çalışma gerektirir.

“Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim.” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla iyi, sağolun , emin – 78

2. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 189

3. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden güzel, teşekkürler , Emine – 338

4. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 85

5. Muş merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-02-2021 03:25:29

6. Zonguldak dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 200

7. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 219

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link