Ünlüleri izlemek, sıkı çalışma ve hedeflere ulaşmak için adımlar atan değerler hakkında motive edici konuşmalar yapar. Size zanaatı incelemenizi ve belirledikleri planı takip etmenizi söyler. Her şey bir cephe. Bana söylediklerini aynen yaptım, onları inceledim ve başarının planlarını takip ettim. Bulduğum şey, hepsinin yalancı olduğuydu ve hiçbiri, hiçbir şeyi tam anlamıyla söyledikleri gibi başaramadı.

Bu yüzden motivasyon videolarını izleyen ve tavsiyelere açıkça uymadığınızı düşünen diğer insanlara bakıyorum, aksi takdirde şimdiye kadar bunun bir sahtekarlık olduğunu anlardınız. Benim için en komik olanı izlemek Neil Degrasse Tyson adam büyük bir sahtekar.

Finansal istikrar için hiçbir zaman çok çalışmak zorunda kalmamış biri olarak bunu kesinlikle söyleyebilirim. Sıkı çalışmanın maddi kazançla ilgisi yoktur. Ne olur insanlar belli bir seviyede çalışır Zor olduğunu düşünüyorlar bu aslında çok çalıştıkları anlamına gelmez, tam olarak nasıl tanımladıkları. Sıkı çalışma, bir şeyi yanlış yaptığınız ve doğru planlamadığınız anlamına gelir. Çok az şey sıkı çalışma gerektirir.

Author

46 Comments

1. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla iyi, sağolun , emin – 78

2. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 189

3. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden güzel, teşekkürler , Emine – 338

4. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 85

5. Muş merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-02-2021 03:25:29

6. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 200

8. Siirt merkezden ben memo. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-02-2021 20:11:43

9. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam web siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 219

10. Merhabalar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

11. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 03-03-2021 00:59:06

12. Yozgat merkezden ben . Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-03-2021 22:52:14

13. Eskişehir dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Merhaba web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , memo – 279

14. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 84

15. Bayburt dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 252

16. Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, linkedinde paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 461

18. Uşak dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 32

19. Burdur dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 161

20. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

21. Bursa dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selam web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 391

22. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 351

23. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Ağrı merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız valla çok iyi, tebrikler 07-05-2021 04:07:17

25. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sağolun , ali – 361

26. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2021 05:13:21

27. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla iyi, teşekkürler , memo – 332

28. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 309

29. Sinop merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-05-2021 01:07:50

30. Şırnak dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . selam arkadaşlar sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım , ziya – 41

31. Sinop dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 453

32. Erzincan dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selam web siten inanki güzel, sağolun , ali – 6

33. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 14

34. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Ağrı merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 21:17:21

36. Bu konu : ” Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , hatice – 465

37. Hatay merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler 24-06-2021 20:03:40

38. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

39. Kırşehir dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 382

40. Ordu merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha hayran edici, teşekkürler 11-07-2021 22:12:22

41. Ardahan dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Merhabalar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , banu – 493

42. Çankırı merkezden ben emin. Mrb web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 13:00:41

43. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

44. Burdur merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 11:56:20

45. Erzincan dan kimler var. Her motivasyon konuşmacısı, “Kim olmak istediğinizi araştırın” der. Ben tam da bunu yaptım ve onların yozlaşmış olduğunu öğrendim, sonra bir komplo teorisyeni olarak etiketlendim. . Selam siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , Aylin – 464

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link