Her nasılsa şimdi oy vermek için kaydoldum.

Tamam, ben 29 yaşındayım ve asla oy kullanmak için kayıt yaptırmamayı bir noktaya getirdim, sadece siyasetle ilgilenmiyorum ve Ron Paul dışında sevdiğim kimseyi görmedim.

Her neyse, kısa süre önce çevrimiçi bir yedek ehliyet sipariş ettim ve bana iki kez oy vermek veya organ bağışçısı olmak için kaydolmak isteyip istemediğimi sordular. Her İKİ kez de reddetmeyi başardım. Daha sonra posta yoluyla kaydolduğum için beni tebrik eden evraklar aldım .. O zamandan beri muhtemelen demokratları destekleyen 2 düzine el ilanı ve önemsiz posta aldım, Cumhuriyetçilerden hiçbir şey almadım. Tam anlamıyla kayıt olmama imkan yok, şüpheli bir şeyler mi oluyor? En azından beni organ bağışı yapmadılar …

“Her nasılsa şimdi oy vermek için kaydoldum.” üzerine 13 yorum

1. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, tebrikler 27-09-2020 17:31:07

2. Batman merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 02-10-2020 11:18:30

3. Çanakkale merkezden ben doruk. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 06-10-2020 23:59:42

4. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler 07-10-2020 16:31:20

5. Antalya dan kimler var. Her nasılsa şimdi oy vermek için kaydoldum. . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 157

6. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:19:43

7. Batman dan kimler var. Her nasılsa şimdi oy vermek için kaydoldum. . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 291

Yorum yapın