4chan tüm bu boktan uyandı ve beyaz üstünlüğüne döndüler. Şimdi Vontoocut & Umar Johnson’ın yükselişiyle, siyahların üstünlüğünde bir artış görüyoruz ve “beyazların ruhu yok” ve benzeri şeyler iddia ederek maneviyatı kötü gösteriyor. Ayrıca herhangi bir nedenle tarihi yeniden yazarlar. Beyaz üstünlükçüler, siyahların hiçbir zaman medeniyetleri olmadığını iddia ediyorlar, bu çürütülmüş ve Mısırlılar da bunlara sahip. Ve siyah üstünlükçüler, siyahların her medeniyeti kontrol ettiğine ve bir şekilde hala baskı altında olduklarına inanıyorlar (çoğu son derece haklı olsa da, temelde sağda)

Sanki bu salaklar tuzağa düştüklerinin farkında değiller ve bunu “bilim” ile haklı çıkarıyorlar.

Author

58 Comments

1. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım 23-09-2020 05:59:51

2. Tunceli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2020 10:52:00

3. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler

4. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 23-09-2020 11:07:02

6. Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım

7. Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2020 11:24:24

8. Mrb paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Selam herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 358

12. Ankara merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 15-10-2020 13:27:21

13. Tokat dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 172

14. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 271

15. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 386

16. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, şukuladım

17. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 117

18. Bolu merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun 04-11-2020 01:04:49

19. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, saolun 08-11-2020 23:27:41

20. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-11-2020 02:15:18

21. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 120

22. Trabzon dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 285

23. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım

24. Bitlis dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Merhaba bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 19

25. Tekirdağ dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 447

26. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , ali – 33

27. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 175

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 37

29. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 267

30. Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Kars merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-12-2020 00:25:18

32. Elazığ dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Merhaba siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 430

33. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 264

34. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 267

35. Mersin dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , banu – 247

36. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 16

37. Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 11:37:07

38. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Sakarya dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 33

40. Amasya dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 58

41. Bilecik dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Emine – 483

42. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

43. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , mehmet – 331

44. Kastamonu dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Selamlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 128

45. Karaman merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım 27-02-2021 09:47:02

46. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 430

47. Bursa merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım 04-03-2021 16:03:26

48. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun

49. Adıyaman merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız yeminle güzel, saolun 10-03-2021 08:51:05

50. Hatay dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , emin – 41

51. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, sağolun 17-03-2021 03:56:09

52. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa süper ötesi mükemmel, sağolun 21-03-2021 20:40:02

53. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, sağolun , Gürbüz – 69

54. Çankırı dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 218

55. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 217

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link