Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi?

4chan tüm bu boktan uyandı ve beyaz üstünlüğüne döndüler. Şimdi Vontoocut & Umar Johnson’ın yükselişiyle, siyahların üstünlüğünde bir artış görüyoruz ve “beyazların ruhu yok” ve benzeri şeyler iddia ederek maneviyatı kötü gösteriyor. Ayrıca herhangi bir nedenle tarihi yeniden yazarlar. Beyaz üstünlükçüler, siyahların hiçbir zaman medeniyetleri olmadığını iddia ediyorlar, bu çürütülmüş ve Mısırlılar da bunlara sahip. Ve siyah üstünlükçüler, siyahların her medeniyeti kontrol ettiğine ve bir şekilde hala baskı altında olduklarına inanıyorlar (çoğu son derece haklı olsa da, temelde sağda)

Sanki bu salaklar tuzağa düştüklerinin farkında değiller ve bunu “bilim” ile haklı çıkarıyorlar.

“Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi?” üzerine 15 yorum

1. Düzce merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım 23-09-2020 05:59:51

2. Tunceli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2020 10:52:00

3. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 23-09-2020 11:07:02

4. Osmaniye merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-09-2020 11:24:24

5. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 358

6. Ankara merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 15-10-2020 13:27:21

7. Tokat dan kimler var. Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? . Selamlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 172

8. Bu konu : ” Her ne sebeple olursa olsun uyanan pek çok insanın ırk üstünlüğü yanlısı olduğunu fark ettiniz mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 271

Yorum yapın