Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi?

Sanırım Jacinda Ardern (Yeni Zelanda Başbakanı) bunun işlerde olduğunu söyledi. İnsanların bir testi reddederlerse X hafta boyunca ‘tecrit edilmeye’ gönderildikleri ve izo döneminden sonra bir testi reddederlerse, izo dönemi tekrarlanacaktı, vb. Bütün bunları haberlerde yüzünde bir gülümsemeyle söyledi, TheyTube’da etrafta dolaşıyor

“Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi?” üzerine 18 yorum

1. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:07:23

2. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:30

3. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:23:38

4. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 12:23:58

5. Denizli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-10-2020 22:20:10

6. Iğdır merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-10-2020 20:12:54

7. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 08-10-2020 08:02:17

8. Yozgat dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 409

9. Burdur dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 385

Yorum yapın