Sanırım Jacinda Ardern (Yeni Zelanda Başbakanı) bunun işlerde olduğunu söyledi. İnsanların bir testi reddederlerse X hafta boyunca ‘tecrit edilmeye’ gönderildikleri ve izo döneminden sonra bir testi reddederlerse, izo dönemi tekrarlanacaktı, vb. Bütün bunları haberlerde yüzünde bir gülümsemeyle söyledi, TheyTube’da etrafta dolaşıyor

Author

62 Comments

1. Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Giresun merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sağolun 26-09-2020 22:54:32

3. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım

4. selamun aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Denizli merkezden ben gaye. Merhaba siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 30-09-2020 04:44:33

6. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:07:23

7. Samsun merkezden ben ziya. Selamlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:30

8. Manisa merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:23:38

9. Merhaba herkese web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 12:23:58

11. Denizli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-10-2020 22:20:10

12. Iğdır merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-10-2020 20:12:54

13. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

15. Erzurum merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 08-10-2020 08:02:17

16. Yozgat dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 409

17. Burdur dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 385

18. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

19. Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun

21. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 56

22. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler

23. selam arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun

24. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler

25. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 02-12-2020 09:53:41

26. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 89

27. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 466

28. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 434

29. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım

30. Siirt dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 407

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 254

32. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

33. Yozgat merkezden ben gaye. Slm web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 08:22:13

34. Sakarya dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Slm siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 44

35. Edirne merkezden ben doruk. Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-01-2021 01:06:48

36. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 420

37. Bolu dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Merhaba herkese web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 23

38. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . selamun aleyküm web siten cidden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 369

39. Denizli dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 87

40. Çanakkale dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 471

41. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 179

42. Tunceli merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler 15-01-2021 21:32:49

43. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selam siten inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 458

44. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 381

45. Bartın dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 38

46. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 07-02-2021 19:34:59

47. Muş merkezden ben memo. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-02-2021 22:13:48

48. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, sağolun , ali – 128

49. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Selamlar siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 229

50. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 235

51. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-03-2021 04:09:08

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 29

53. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , – 27

54. Diyarbakır merkezden ben doruk. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2021 20:04:37

55. Bu konu : ” Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, sağolun , Emine – 211

56. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler

57. Samsun dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , banu – 23

58. Çankırı dan kimler var. Her pandemi filminde insanlar zorla alınıp Karantina Bölgelerine konulmaktadır. Bu gerçek hayatta gerçekten olabilir mi? . Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, sağolun , ziya – 225

59. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link