Kulağa çılgınca gelebilir ama psychedelics’i kullandıktan sonra her zaman aynı içgörüye sahip oluyorum ve bu simülasyona hapsolduğumuz ve “kazanmanın” tek yolu, evrende yüksek titreşimleri (aşk) tezahür ettirecek kadar bilinç elde etmektir. Sosyal medyanın ve MSM’nin bize “Siyah Aynalarımızda” gösterdiği her şey, yüksek / aşk titreşimlerinin tam tersidir. Yaşam balonunuza odaklanın ve aşka odaklanın, kıskançlık, öfke, korku vb. Duyguları yaratan şeylerden kaçının.

2 yıldan beri vücudumu mümkün olduğunca fazla toksin / ağır metalden arındırmaya odaklandım. Ve şimdi net görebiliyorum, güven bana! Epifiz bezinizi temizlemeye odaklanmaya başlarsanız (en azından daha fazla kireçleme yapmazsanız) iyi olacaksınız.

Övünmek ya da başka bir şey değil, sadece doğru yola nasıl başlayabileceğiniz konusunda size ilham vermek için! Bunlar günlük yaptığım şeyler

* meditasyon yapın * Wim Hof ​​nefesini verin * soğuk banyo * astral projeksiyon

Her gün sadece yiyorum ve tüketiyorum * damıtılmış su * kakao fasulyesi * Yosun yoluyla iyot * DMSO (Dimetil sülfoksit) * Ve çok daha fazlasını

Tüm MMORPG oyuncularım için barış, sevgi ve şefkat. Şimdi bu simülasyonu kazanalım!

Author

64 Comments

1. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-09-2020 04:29:40

2. Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

4. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, şukuladım

5. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:29:00

6. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 284

7. Manisa dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selam herkese siten cidden güzel, teşekkürler , memo – 273

8. Nevşehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 17:29:50

9. Düzce merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-11-2020 15:08:28

10. Karabük merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler 16-11-2020 23:09:37

11. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 374

12. Karabük merkezden ben . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler 24-11-2020 20:50:54

13. Mrb bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 348

15. Karabük merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler 08-12-2020 19:23:42

16. Denizli merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 10-12-2020 21:33:37

17. Adana dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 4

18. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 177

19. Manisa merkezden ben ziya. Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, saolun 18-12-2020 20:57:14

20. İstanbul dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Mrb siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 360

21. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, tebrikler

22. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Muş dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 218

24. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 414

25. Şanlıurfa dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 453

26. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 450

27. Antalya dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 371

28. Kilis dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 131

29. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 438

30. Ordu dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 109

31. Gaziantep dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selam paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 480

32. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

33. Denizli dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Slm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 32

34. Selam herkese web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Tekirdağ dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 498

36. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 05-02-2021 03:58:31

37. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 246

38. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , Aylin – 20

39. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , memo – 133

40. Burdur merkezden ben Hasan. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-03-2021 08:06:44

41. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Slm sayfa gerçekten çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 120

42. Düzce dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 331

43. Diyarbakır merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 02-03-2021 19:42:57

44. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 03-03-2021 06:13:23

45. Kocaeli dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 143

46. Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, saolun 25-03-2021 09:15:45

47. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 469

48. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 164

49. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

50. Kastamonu dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Merhaba web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 468

51. Amasya dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Slm web siteniz cidden güzel, teşekkürler , ali – 8

52. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-04-2021 20:13:38

53. Hakkari dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . selam arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 378

54. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

55. Bitlis dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 107

56. Eskişehir dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 244

57. Muğla dan kimler var. Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! . Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 249

58. selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

59. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 261

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link