Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı!

Kulağa çılgınca gelebilir ama psychedelics’i kullandıktan sonra her zaman aynı içgörüye sahip oluyorum ve bu simülasyona hapsolduğumuz ve “kazanmanın” tek yolu, evrende yüksek titreşimleri (aşk) tezahür ettirecek kadar bilinç elde etmektir. Sosyal medyanın ve MSM’nin bize “Siyah Aynalarımızda” gösterdiği her şey, yüksek / aşk titreşimlerinin tam tersidir. Yaşam balonunuza odaklanın ve aşka odaklanın, kıskançlık, öfke, korku vb. Duyguları yaratan şeylerden kaçının.

2 yıldan beri vücudumu mümkün olduğunca fazla toksin / ağır metalden arındırmaya odaklandım. Ve şimdi net görebiliyorum, güven bana! Epifiz bezinizi temizlemeye odaklanmaya başlarsanız (en azından daha fazla kireçleme yapmazsanız) iyi olacaksınız.

Övünmek ya da başka bir şey değil, sadece doğru yola nasıl başlayabileceğiniz konusunda size ilham vermek için! Bunlar günlük yaptığım şeyler

* meditasyon yapın * Wim Hof ​​nefesini verin * soğuk banyo * astral projeksiyon

Her gün sadece yiyorum ve tüketiyorum * damıtılmış su * kakao fasulyesi * Yosun yoluyla iyot * DMSO (Dimetil sülfoksit) * Ve çok daha fazlasını

Tüm MMORPG oyuncularım için barış, sevgi ve şefkat. Şimdi bu simülasyonu kazanalım!

“Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı!” üzerine 10 yorum

1. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-09-2020 04:29:40

2. Muş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten inan ki güzel, face de paylaştım 19-10-2020 05:29:00

3. Bu konu : ” Her şey bizi titreşimleri yükseltmekten ve simülasyonu tamamlamaktan uzaklaştırmak için yapıldı! ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 284

Yorum yapın