Kategoriler
Genel

Her şey öne çıkıyor

Önümüzdeki birkaç ay ilerledikçe belki yılın geri kalanında bile nihayet tüm bu teorilerin testi yaptığını göreceğiz. Gerçek olup olmadıklarını göreceğiz.

Politik olarak – İngiltere, Avrupa, Çin, Orta Doğu, Rusya, ABD, Güney Amerika, Hong Kong …

Ekonomi-durgunluk, küresel para birimi, ilçeler nasıl geri dönüyor, geri dönmeyecek, sonuç olarak en çok kazanan, sonuç olarak en çok kim kaybedecek, en çok kim bağışlayacak …

İnsanlar – Bill nefret eder, Tom Hanks, Donald trump, NWO (ne demek istersen) vb.

Parayı ağzınıza koyduğunuz yere, teorinizin doğru olup olmadığını sadece aylar içinde görerek göreceksiniz.

İnanıyorum ki cevap zamanı yakında. Her şeyi saçma ve gerçeği olarak göreceğiz.

… DCBANGSv03 tarafından gönderildi
[comments]

“Her şey öne çıkıyor” için 13 yanıt

Bolu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-04-2020 19:26:04

Muş merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 30-04-2020 18:08:18

Bayburt merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım 05-05-2020 15:27:10

Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 22:12:03

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 22-05-2020 19:43:52

Ağrı merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 23-05-2020 08:32:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir