Bugünün neo-marksistleri Amerika Birleşik Devletleri’nde yalnızca toplumsal eşitsizlikler, yoksulluk ve ırkçılıktan başka bir şey göremiyorlar, sanki ülkede hiç iyi bir şey yokmuş gibi!

Ve sonra, çok benzer olan Dostoyevski adlı ünlü Rus romancıyı hatırlıyorum. #Metoo ve BLM gibi hiç bitmeyen kasvetli kapsülleri duyunca mezarında sevinçle döneceğinden eminim!

Burada bir bağlantı var mı?

Author

63 Comments

1. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2020 01:09:01

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

3. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-08-2020 04:22:31

4. Afyon merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 25-08-2020 10:18:38

5. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

6. Mardin merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-09-2020 09:08:26

7. Merhaba sayfan ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

8. Gaziantep merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-09-2020 13:14:52

9. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2020 08:05:56

10. Ordu merkezden ben Emine. Mrb siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 01:00:11

11. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

16. İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 15:39:48

17. Mrb paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım

18. Karaman dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 277

19. Muğla dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 110

20. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 103

21. Eskişehir merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 18-11-2020 18:13:04

22. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 177

24. Balıkesir dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 324

25. Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , hatice – 473

27. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-12-2020 12:26:05

28. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-12-2020 05:07:57

29. Eskişehir dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 185

30. Gaziantep dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 9

31. Bartın merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 23:47:31

32. Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

33. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 31-12-2020 20:28:40

34. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-01-2021 17:07:35

35. Yalova dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 24

36. Sakarya dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 444

37. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-01-2021 22:11:09

38. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, şukuladım

39. Gümüşhane dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 405

40. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

41. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-01-2021 18:07:42

42. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 19

43. Merhabalar siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Tunceli dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 127

45. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 181

46. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

47. Tekirdağ dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 103

48. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam sayfan inanki güzel, face de paylaştım , emin – 427

50. Kütahya dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 166

51. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım

52. Balıkesir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 19:25:49

53. Sivas merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, saolun 24-03-2021 15:03:05

54. Erzurum merkezden ben memo. Mrb paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 21:22:44

55. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 75

56. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun , ali – 482

57. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 414

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 243

59. Şırnak dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link