Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı.

Bugünün neo-marksistleri Amerika Birleşik Devletleri’nde yalnızca toplumsal eşitsizlikler, yoksulluk ve ırkçılıktan başka bir şey göremiyorlar, sanki ülkede hiç iyi bir şey yokmuş gibi!

Ve sonra, çok benzer olan Dostoyevski adlı ünlü Rus romancıyı hatırlıyorum. #Metoo ve BLM gibi hiç bitmeyen kasvetli kapsülleri duyunca mezarında sevinçle döneceğinden eminim!

Burada bir bağlantı var mı?

“Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı.” üzerine 50 yorum

1. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2020 01:09:01

2. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-08-2020 04:22:31

3. Mardin merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-09-2020 09:08:26

4. Gaziantep merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-09-2020 13:14:52

5. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2020 08:05:56

6. İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 15:39:48

7. Karaman dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Slm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 277

8. Muğla dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 110

9. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 103

10. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 177

11. Balıkesir dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhabalar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 324

12. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , hatice – 473

13. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-12-2020 12:26:05

14. Eskişehir dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 185

15. Gaziantep dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 9

16. Bartın merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 23:47:31

17. Erzincan merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 31-12-2020 20:28:40

18. Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-01-2021 17:07:35

19. Yalova dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 24

20. Sakarya dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 444

21. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 11-01-2021 22:11:09

22. Gümüşhane dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 405

23. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-01-2021 18:07:42

24. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 19

25. Tunceli dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 127

26. Bu konu : ” Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 181

27. Tekirdağ dan kimler var. Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı. . selamun aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 103

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link