Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı.

Bugünün neo-marksistleri Amerika Birleşik Devletleri’nde yalnızca toplumsal eşitsizlikler, yoksulluk ve ırkçılıktan başka bir şey göremiyorlar, sanki ülkede hiç iyi bir şey yokmuş gibi!

Ve sonra, çok benzer olan Dostoyevski adlı ünlü Rus romancıyı hatırlıyorum. #Metoo ve BLM gibi hiç bitmeyen kasvetli kapsülleri duyunca mezarında sevinçle döneceğinden eminim!

Burada bir bağlantı var mı?

“Her şey, sizi hayattaki tüm iyi ve sağlıklı şeylere kör olmaya ve sadece dikenleri ve depresyonları görmeye zorlayan garip bir ideoloji olan, neo-marksizmi icat ettikleri gün değişmeye başladı.” üzerine 18 yorum

1. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2020 01:09:01

2. Adana merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-08-2020 04:22:31

3. Mardin merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-09-2020 09:08:26

4. Gaziantep merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-09-2020 13:14:52

5. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-09-2020 08:05:56

6. İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 15:39:48

Yorum yapın