Kategoriler
Genel

Her şeye meydan oku

Zaman yolculuğu, düşündüğünüz gibi değil. https://youtu.be/gVx4OOcIRXg ünlüsü bu sahneyi biliyor olabilir, ne yazık ki Doc yanlış.

Sadece başka bir zamanda yaşama eylemi, içinde bulunduğunuz ve bıraktığınız gerçeği değiştirir.

Ne yazık ki insanlar bu sefer seyahat diyorlar, onun değil … boyutlar arası seyahat.

Gördüğünüz gibi artık başka bir zaman çizgisinde yükseldiğim gibi bu yerden ve orijinal zaman çizginizde değiştiğini söylediğim gibi, artık geri dönemeyeceğinizden dolayı geri dönemezsiniz çünkü yer artık orada olmadığını biliyorsunuz siz değiştirdiniz.

Bunu düşünmenin en iyi yolu bir kitap gibidir, sadece bir yönde okuyabilirsiniz. Kitabın sayfalarını üst üste çok ayet olarak hayal edin, sadece kitap sayfadan sayfaya geçerek geri dönün hiçbir şey devam etmeyecektir sadece içinde bulunduğunuz gerçeğe (ayet) daha fazla evrişim katın.Bazı şeyleri değiştirebileceğinizden emin olun, ancak zamanla algılanan şeyde orijinal hedefinize asla geri dönemezsiniz.

Şimdi zaman yolculuğunda olduğu gibi (ve hiç kimse, bunu bilemeyeceğim gibi) normal prepultiondan daha hızlı hareket ederek yapılabilir. Aptal geliyor biliyorum ama beni bir miniute takip edin.

Bu, bir düzlemden düşme ve terminal hızına erişme gibi doğal hız hareketlerine uymaz. Yani ama bir bisiklete binmek ve kendi üst koşu hızından daha hızlı hareket .. Aslında kendi prepultion altında oraya hızlı alamadım nedeniyle zaman içinde seyahat.

Bu yüzden daha hızlı hareket ederseniz zamandan tasarruf edersiniz … zaman yolculuğu onun mathamatik olarak eşittir.

Ve kimse Einstein’dan bahsetmeden önce, bir pedofil olduğunu ve ona inanmıyorum.

Gönderen … Sir-Chris-P-Bacon
[comments]

“Her şeye meydan oku” için 12 yanıt

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler 20-07-2020 08:31:13

Düzce merkezden ben Aylin. Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-07-2020 11:39:46

Erzurum merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-07-2020 11:14:31

Isparta merkezden ben ali. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 14:04:13

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 05-08-2020 01:10:12

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 12-08-2020 20:29:41

Amasya merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 13-08-2020 05:54:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir