Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar!

Kony ile başarısız oldular (bunu unutma)

10 yıl önce iklim değişikliğiyle ilk kez başarısız oldular

Virüsle başarısız oluyorlar

Şaşırtıcı bir şekilde, boğazlarımızdaki tutuşları zayıflıyor. Çığ geliyor. Zombileri unutun, alakasızlar, aynı düşünceye odaklanın ve IRL ile tanışın. İnsanları gruplandırmalı ve organize etmelisiniz.

Tüm avantajlarına rağmen kontrolü kaybediyorlar, daha çaresiz ve daha dikkat çekici hale geliyorlar. Gölgelerde kalmayı çok isterler.

Ne kadar çok zaman geçerse, onlar için o kadar kötüdür.

“Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar!” üzerine 55 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 10:53:33

2. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-08-2020 09:13:34

3. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 08-09-2020 22:16:29

4. Karaman merkezden ben Emine. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:28:44

5. Edirne merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 10:16:13

6. Sivas merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:22:16

7. İzmir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 08-10-2020 12:50:17

8. Manisa dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 87

9. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , emin – 293

10. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 390

11. Çankırı dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 203

12. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 11-11-2020 18:18:05

13. Afyon merkezden ben emin. Selam web siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 21:15:20

14. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 142

15. Mardin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler 02-12-2020 18:05:37

16. Rize dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 77

17. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 47

18. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 359

19. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun , Hasan – 202

20. Şırnak merkezden ben gaye. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-12-2020 18:47:04

21. Bartın merkezden ben . Selam herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-12-2020 23:20:16

22. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Merhaba web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 415

23. Gümüşhane dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 102

24. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha iyi, saolun , Hasan – 125

25. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 19-01-2021 12:28:01

26. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 140

27. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 60

28. Kırıkkale dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 308

29. Çankırı dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Slm sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler , emin – 269

30. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 38

31. Trabzon dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Slm siteniz yeminle mükemmel, şukuladım , hatice – 63

32. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten iyi, sağolun , Aylin – 120

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link