Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar!

Kony ile başarısız oldular (bunu unutma)

10 yıl önce iklim değişikliğiyle ilk kez başarısız oldular

Virüsle başarısız oluyorlar

Şaşırtıcı bir şekilde, boğazlarımızdaki tutuşları zayıflıyor. Çığ geliyor. Zombileri unutun, alakasızlar, aynı düşünceye odaklanın ve IRL ile tanışın. İnsanları gruplandırmalı ve organize etmelisiniz.

Tüm avantajlarına rağmen kontrolü kaybediyorlar, daha çaresiz ve daha dikkat çekici hale geliyorlar. Gölgelerde kalmayı çok isterler.

Ne kadar çok zaman geçerse, onlar için o kadar kötüdür.

“Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar!” üzerine 18 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 13-08-2020 10:53:33

2. Bartın merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-08-2020 09:13:34

3. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım 08-09-2020 22:16:29

4. Karaman merkezden ben Emine. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 19:28:44

5. Edirne merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 10:16:13

6. Sivas merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 02-10-2020 11:22:16

7. İzmir merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 08-10-2020 12:50:17

8. Manisa dan kimler var. Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! . Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 87

9. Bu konu : ” Her şeye sahipler, tüm bilgileri kontrol ediyorlar, milyarlarca insanı aşıladılar, ama yine de kaybediyorlar! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım , emin – 293

Yorum yapın