Hepimiz mahkumuz. Süper elitler artık teknolojimizin her yönünün kontrolünü ele geçirdiler. Tails, Qubes, Qubes-Whonix kullanmak veya hala arka kapısı kapalı olan her ne olursa olsun, ne tür önlemler alırsanız alın.

Mikro kodunuzu, aygıt yazılımınızı, derleyicinizi, çekirdeğinizi, API’lerinizi, yazılımınızı ve diğerlerini içeren tüm kodu denetlemeyi başardıysanız bile; o zaman yine de intel ME’ye tabi olacaksınız. Intel ME, en ayrıcalıklı mikro kod düzeyinde çalışır ve işletim sisteminin koduna dilediği zaman her şeyi enjekte edebilir. Özel işletim sistemlerinin imzalarını tespit etmek için kullanılabilen ve 3G işlevselliğini kullanarak sizi bazı NSA izleme listesine koyan MINIX 3 adlı minyatür bir mikro çekirdek işletim sistemini çalıştırır.

… goldearthbook tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

2. Adıyaman dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . Merhaba herkese sayfan inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 193

3. Merhaba herkese siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

4. Malatya dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, saolun , Aylin – 153

5. Bu konu : ” Her şeyin arka kapıları vardır. ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , doruk – 384

6. Aydın dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 471

7. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 09:57:03

8. Selamlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, tebrikler

10. Bu konu : ” Her şeyin arka kapıları vardır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 496

11. Bu konu : ” Her şeyin arka kapıları vardır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 153

12. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-03-2021 02:08:09

13. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 367

14. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 03-04-2021 19:47:23

15. Kars dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 320

16. Elazığ dan kimler var. Her şeyin arka kapıları vardır. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 33

17. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link