Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin

Polislere karşı insanlara karşı delilik gibi hissedin, tuhaf pedofil meselesi olan qanon, insanların dikkatini dağıtmak ve onları şaşırtmak için “kızıl balıklar” veya vahşi kaz kovalamacalarıdır (belki de özellikle şüpheci insanların yanlış konularda zamanlarını boşa harcamaları içindir. ama IDK)

Hatta% 99 CIA gönderileri gibi görünen ve insanların sonunda başka birinin meşru fikirlerini yakalamamanıza neden olacak şekilde aptalca dikkat dağıtıcı şeyler gönderdiği bu alt hatta ulaşır.

“Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin” üzerine 17 yorum

1. Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-08-2020 14:40:10

2. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 20:44:43

3. Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 00:50:18

4. Afyon merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:50:22

5. Ordu dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , doruk – 124

Yorum yapın