Polislere karşı insanlara karşı delilik gibi hissedin, tuhaf pedofil meselesi olan qanon, insanların dikkatini dağıtmak ve onları şaşırtmak için “kızıl balıklar” veya vahşi kaz kovalamacalarıdır (belki de özellikle şüpheci insanların yanlış konularda zamanlarını boşa harcamaları içindir. ama IDK)

Hatta% 99 CIA gönderileri gibi görünen ve insanların sonunda başka birinin meşru fikirlerini yakalamamanıza neden olacak şekilde aptalca dikkat dağıtıcı şeyler gönderdiği bu alt hatta ulaşır.

Author

62 Comments

1. Bolu merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-08-2020 14:40:10

2. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun

3. Mrb paylaşımınız valla iyi, linkedinde paylaştım

4. Hakkari merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz inanki mükemmel, tebrikler 31-08-2020 03:19:43

5. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

6. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 20:44:43

7. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Gümüşhane merkezden ben banu. Selamlar siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 10-09-2020 18:12:41

9. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun

10. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 11-09-2020 07:08:10

11. Amasya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 00:50:18

12. Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

13. Afyon merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:50:22

14. selamun aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Ordu dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, saolun , doruk – 124

16. Selam herkese siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

17. Kilis dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 92

18. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, saolun , elif yılmaz – 6

19. Gümüşhane merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun 05-11-2020 18:51:32

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 151

21. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 22:20:11

22. Bursa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, tebrikler 29-11-2020 11:23:51

23. Manisa merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 02-12-2020 01:59:24

24. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun 06-12-2020 14:12:04

25. Erzincan dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 300

26. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

27. Kırıkkale dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 330

28. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım , hatice – 421

29. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 264

30. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım

31. Sinop merkezden ben ali. Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-12-2020 16:24:36

32. Diyarbakır dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 32

33. Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Merhaba sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

35. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım

36. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 287

37. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

38. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, tebrikler 13-01-2021 17:49:44

39. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

40. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Merhaba siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 137

42. Mardin merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 26-01-2021 02:26:33

43. Ardahan dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , emin – 288

44. Tunceli merkezden ben mehmet. Selam web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım 04-02-2021 17:06:31

45. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler

46. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 356

47. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Mrb web siten inanki güzel, face de paylaştım , doruk – 313

48. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

49. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

50. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Slm siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 431

51. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 144

52. selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler

53. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

54. Denizli dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 495

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 409

56. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 29-04-2021 13:06:31

57. Bu konu : ” Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 479

58. Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

59. Uşak dan kimler var. Her şeyin başka bir şeye giden bir dikkat dağıtıcı olduğunu hissedin . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 214

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link