Örneğin, herkesin konuşabileceği tek şey paranın olmadığı, fakir oldukları vs. ama kimse çalışmak istemiyor.

İşim insanlar için çaresiz, hatta tam sosyal haklar, hayat sigortası poliçesi ve saatte 22 $ ‘lık bir başlangıç ​​maaşı sunuyor. Ama aslında çalışmanız gerektiğinden ve bu, sosyal medya nedeniyle herkesin sahip olmayı arzuladığı fantastik ünlü hayatınızı yaşamanıza izin vermeyeceği için kimse çalışmak istemiyor.

Sahip oldukları tek şey bahaneler.

Elbette, seçkinler yozlaşmış. Yalan söylüyorlar, aldatıyorlar, çalıyorlar, çocukları beceriyorlar.

Bu, çoğu insanın acınası olduğu ve ölene kadar bebek olmak istediği gerçeğini değiştirmez.

32 Comments

1. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun , – 219

2. Bitlis dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Merhaba web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , hatice – 334

3. Niğde merkezden ben memo. Selam web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 22:00:20

4. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 305

5. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Tokat dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 451

7. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 90

8. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 314

9. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım

10. Afyon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 16:37:06

11. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , Hasan – 210

12. Şanlıurfa dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 162

13. Siirt merkezden ben memo. Merhaba paylaşım ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 09-06-2021 22:45:27

14. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 97

15. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , gaye – 398

17. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 55

18. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun

19. Kırşehir dan kimler var. Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 268

20. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki hayran edici, sağolun , mehmet – 313

21. Slm siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Kayseri merkezden ben Hasan. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 03-07-2021 20:58:19

23. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar siten yeminle çok iyi, face de paylaştım 06-07-2021 15:04:42

24. Karabük merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 11:45:09

25. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun

26. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun , ali – 116

27. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, saolun , Aylin – 245

28. Bu konu : ” Her şeyin kuruluşun hatası olmadığını ve çoğu insanın ” çok güzel. Slm sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 201

29. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 26-07-2021 20:01:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link