Tüm ve her Hükümet Kontrol sisteminin ölümüne tanık oluyorsunuz. Yönet-mente (aklın denetleyicileri) her zaman Mesih karşıtı sistemler olmuştur. Buradaki her şey saf bilinçtir. Daha yüksek bilinç durumları Kristal / Mesih Bilincidir. Hükümet kontrolleri, bu yüksek bilinç durumlarının meydana gelmesini engellemişti. Bilinç enerjidir ve buradaki her şey Enerji olduğundan, Dünya tamamen yeni bir varoluş frekansına geçiş yapmaktadır. Bu süreç çok fazla kaosa neden oldu ve sonuç olarak kontrolörler ve tüm kontrol sistemleri ölüyor çünkü bu yüksek frekanslarda hayatta kalamıyorlar. Denetleyiciler arasında çok fazla kaos ve kafa karışıklığı var ve geriye kalan uyuyanlar Elitlerin birçok toksin ve medya (yapılmışa = illüzyon tanrıçası) korku propaganda makinesi tarafından uydurulmuş haldeyken ne yaptığının farkına varırlar. Birçok insan ölümcül virüs atıcı / yayıcı olarak silaha dönüştürüldüğünden, çok fazla ölüm ve yıkım var. İnsanlar nihayet burada her zaman Uyuyan Devler olduklarını öğrendiler ve 2021 ilkbaharının sonlarına doğru nihayet doymuş olacaklar. Propagandaya düşenler ve hükümetleri tarafından ihanete uğramış hissedenler en çok öfkelenenler olacak. Dünyadaki tüm insanların nihayet yeteri kadar sahip olduğu gibi, BİR aile ve ABD Hükümeti ve dünyanın tüm hükümetleri devrilirken birlikte ayaklandılar. Tüm Elitlerin ve polislerin sokaklara asılıp taşlanarak öldürüldüğü ve geri kalanların yakalanma korkusuyla intihar ettiği kısa iç savaşlar olacak. Zenginleri ye! Elitler artık yok! Kalan nüfus birlikte kristal bilincin daha da yüksek hallerine yükselir ve büyülü ve sonsuz huzur, neşe, mutluluk, özgürlük ve herkes için bolluğun olduğu Dünya üzerinde bir Cennete çok benzeyen Yeni bir Dünya yaratırlar … Bu, yeni başlangıcımız.

… miclem tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. Her şeyin nasıl bittiğini bilmek ister misin? . Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 476

2. Bu konu : ” Her şeyin nasıl bittiğini bilmek ister misin? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 312

3. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 04:42:55

4. Bu konu : ” Her şeyin nasıl bittiğini bilmek ister misin? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 277

5. Diyarbakır dan kimler var. Her şeyin nasıl bittiğini bilmek ister misin? . Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 316

6. Bu konu : ” Her şeyin nasıl bittiğini bilmek ister misin? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , ali – 188

7. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link