Burada Filipinler’de cinayet ve kaza kurbanları bile test ediliyor ve COVID ölümleri olarak sayılıyor. Ulusal sigorta şirketi, hafif vakalar dahil olmak üzere COVID hastaneye yatışlarını kapsar ve kritik vakalar için 14 bin USD’ye kadar ödeme yapar (diğer hastalıklar için olduğundan çok daha yüksek bir oran). Birçok doktor bundan yararlanıyor ve tıbbi tedavileri karşılayamayan hastaların aileleriyle işbirliği yaparak COVID dışı koşulları COVID’e yükseltiyor.

Ayrıca, testlerin çoğu antijen kitlerini kullanır ve doğrulayıcı RT-PCR ile takip edilmez. Bir tür testte pozitif, diğerlerinde negatif çıkan kişilerin raporları çok yaygındır. Görünüşe göre bu testler sadece SARS-COV-2’yi değil, diğer virüsleri de tespit ediyor.

Author

35 Comments

1. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 7

3. Yalova dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, teşekkürler , ahmet – 439

4. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 09:20:47

5. Tunceli merkezden ben Hasan. Slm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun 22-07-2021 09:22:56

6. Selamlar paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

7. Mersin merkezden ben hatice. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 22-07-2021 09:23:59

8. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 50

9. Afyon merkezden ben banu. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 22-07-2021 10:30:06

10. Sinop dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , ziya – 467

11. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. Slm siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , ziya – 264

12. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. Slm siten cidden dikkat çekici, sağolun , ali – 173

13. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, saolun , ahmet – 106

14. Erzincan merkezden ben ziya. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 05:40:55

15. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 192

16. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler , ziya – 89

17. Tokat dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 136

18. İstanbul merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha mükemmel, face de paylaştım 09-08-2021 10:10:29

19. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Erzincan dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Mrb sayfa harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 225

21. selamun aleyküm web siteniz inan ki güzel, teşekkürler

22. Bayburt merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 03:20:40

23. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun

24. Elazığ dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 465

25. Ağrı merkezden ben ali. Slm siten valla hoşuma gitti, saolun 23-08-2021 00:47:44

26. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:30:16

27. Bu konu : ” Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 93

28. elif yılmaz Reply

Selam sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

29. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Gümüşhane dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 232

31. Giresun dan kimler var. Her Yerde Dolandırıcılık: Filipinler’de COVID . Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 87

Write A Comment