Her zaman oldu

Tamam, hepsi haber döngüsünü takip ediyordu.

FBI 50 eyalette protestolar bekliyor. Ama bu aynı zamanda sıkıyönetim anlatılarına da uyuyor, sadece ordunun her başkentte olması nedeniyle sahte haberler. ?

Ayrıca, seçmen sahtekarlığının kanıtı gerçek, eğer bakarsanız, salıncak eyaletlerinde kayıtlı olandan daha fazla kişi oy vermiş bu kamuya açık verilerdir. Yazının amacı bu değil

Demek istediğim bu. Her şeyin halka açık olduğu ve internetin yarısı sansürlendiği için büyük resim nedir?

Her şeyin uzay hakkında olduğuna inanıyorum. Gizli dosyalar, Trump’ın bir süre önce verdiği her şeyin gizliliğini kaldıracağına dair bir sözdü. Ya Çin bu kadar güçlüyse, Amerika’nın uzay federasyonundaki diğer yaşam formlarına ulaşan ilk ülke olmasını istemiyorlar. Ya Çin, Federasyon’un kendisinin “havalı çocuklar” ve sorumlu olduğunu düşünmesini isterse. Bu arada Trump tf diyor. Daddy America bir numara. Tüm demokratların ve Cumhuriyetçilerin% 40’ının cebinde Çin ise. Oh ve Google mağazasındaki ve Apple mağazasındaki her uygulama dahil tüm medya.

Hmmmm

Ayrıca bunu komplo olarak yayınlarsam deli denemez çünkü Joe Biden makul bir inkar edilebilirliğini söylüyor.

“Her zaman oldu” üzerine 13 yorum

1. Muğla merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 12-01-2021 16:22:31

2. Bu konu : ” Her zaman oldu ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 160

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 17:39:58

4. Kütahya dan kimler var. Her zaman oldu . selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 21

5. Kilis dan kimler var. Her zaman oldu . Selam herkese web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 476

6. Tunceli dan kimler var. Her zaman oldu . Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 439

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link