Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır.

Başlığın dediği gibi, her zaman ortaya çıkıyor, çeşitli nedenler ve açıklamalar … Şimdilik hepsini görmezden gelelim, her şeye yeni bir bakış. 60’larda pembe diziler yükseldi. Bazıları diğerlerinden daha büyük, İngiltere sabunu Coronation Street’i ele alın. Bu, 50’den az kadroya sahipti, sette filme alındı ​​ve hikayelerini çok az sızıntıyla veya hiç sızmadan halktan gizli tuttu. Bu, o dönemin çoğu şovu için geçerli. Klasik şov Bewitched düşük bir kadro sayısına sahipti ve uluslararası üne kavuştu.

3 kamera operatörü, 3 oyuncu, 3 figüran, bir yönetmen, bir yapımcı ve birkaç yönetici kadro. Bu, 60’larda inandırıcı bir şey üretmek için yeterli sayıda insan.

Açıklanmayan bir yerde bir aya iniş filme çekildiyse, bunu yalnızca doğrudan filme dahil olan kişiler bilir.

Ardından, söz konusu görüntülerle birlikte bir roket fırlatılabilir. Bu görüntü, kaynağı ay olarak göstererek Dünya’ya geri gönderilebilir.

Gerçek Houston personeli, bir roketin yukarı fırladığını ve gerçekleştiği söylenen görevin görüntülerinin geri geldiğini görecekti, akıllıca değil. Bu nedenle roket okumaları gerçek olacak, yayın kaynağı olacak ve her şey yasal görünecek ve bunların hepsini taklit etmek için 20’den az kişiye ihtiyaç duyulacak, her zaman ihtiyaç duyulan yüzlerce kişi değil.

Sonra teknoloji yetiştiğinde ve kamera görüntülerinin sahte olduğu kanıtlanabildiğinde, orijinal kopyaları imha edin. Orijinal film ekibiniz rahat bir hayat yaşıyor, sadece 3 oyuncu halkın gözünde, 3 oyuncu da maskaralığı sürdürmek için ağır bir şekilde maaş alıyor.

“Sahte olması için dahil olan birçok insan var” Hayır, 20’den azıyla yapılabilir …

Gönderen … St-Damon7
[comments]

“Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır.” üzerine 27 yorum

1. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , – 79

2. Adana dan kimler var. Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. . Selamın aleyküm siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 263

3. Çanakkale merkezden ben Hasan. Selam paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım 03-12-2020 03:39:38

4. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 65

5. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, teşekkürler , memo – 358

6. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , banu – 406

7. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 173

8. Rize dan kimler var. Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. . Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 306

9. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 407

10. Konya dan kimler var. Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, face de paylaştım , banu – 16

11. Niğde merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-01-2021 03:38:21

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. . Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 328

13. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 401

14. Adana merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 02-02-2021 21:38:13

15. Kırşehir merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 12-02-2021 16:17:14

16. Bu konu : ” Her zaman ortaya çıktığını biliyorum, ancak ay inişleri çok kolay bir şekilde sahte olabilir ve dünyayı kandırmak için 20’den az kişiye ihtiyaç vardır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Emine – 291

17. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-02-2021 19:17:44

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link