Sadece söylüyorum…

En iyi Çinli profesör, ABD’nin yakın çevresinin tepesindeki ajanlarla övünüyor kaynak

Calpers California kamu emeklilik fonundan Baş Yatırım Sorumlusu Yu Ben Meng, kara listeye alınmış Çinli şirketlere 3 milyar dolar yatırım yaptı kaynak

Araştırmacılar, Çin Halk Kurtuluş Ordusu İçin Yaptıkları İş Hakkında Yalan Söyledikten Sonra Vize Dolandırıcılığıyla Suçlandı kaynak

Çin Halk Cumhuriyeti’nin Yasadışı Temsilcisi Olmak Üzere Komplo Kurmakla Suçlanan Sekiz Kişi kaynak

Çinli Stanford araştırmacısı, Halk Kurtuluş Ordusu üyeliğini sakladığı iddia edildi, bilgileri yok etti kaynak

ABD, üniversite araştırmalarını Çin’den korumayı iki katına çıkardı kaynak

Biden yönetimindeki üst düzey yetkililer, ÇKP tarafından finanse edilen bir organizasyonda bursiyer olarak çalıştı kaynak

Profesör, COVID’e ‘Wuhan gribi’ çağrısı yaptığı için askıya alındı ​​- birkaç koşulla kaynak

Çin’den Gelen Tehdit Gerçektir. Biden Meydan Okumaya Çıkacak mı? kaynak

gönderen … Jim510
[comments]

Author

3 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Her zaman Rusya’dır 🇷🇺 ve Asla ÇKP 🇨🇳 . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 396

2. Van dan kimler var. Her zaman Rusya’dır 🇷🇺 ve Asla ÇKP 🇨🇳 . Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 374

3. Afyon merkezden ben mehmet. Mrb siten gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-04-2021 06:18:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link