Büyük şirketler veya hükümet tarafından finanse edilmeyen uzmanların görüşlerini almak istiyorum.

Yani, doktorlar aşı için bastıracaklar. Üzgünüm ama ilaç / ilaç şirketleriyle işbirliği içindeler.

Araştırmacılara güveniyorum. NIH ve NSF devlet tarafından finanse edilmektedir, bu nedenle aşıya karşı çıkan veya uyarı veren veya sorgulayan bağımsız laboratuvarlar / araştırmacılar var mı?

VEYA belki de aniden kovulan bazı NIH / NSF araştırmacıları.

VEYA araştırma için aniden kesilen hibe var mıydı? Belki bir laboratuvar bazı olumsuz etkiler keşfetti, bu yüzden NIH / NSF fonlarını kesti, böylece araştırmalarına devam edemediler …..

Bu tür insanlarla yayınlanan makaleleri veya röportajları bilen var mı?

Author

20 Comments

1. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler

2. Aydın merkezden ben ali. Slm sayfanız inan ki güzel, teşekkürler 24-12-2020 18:25:31

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 220

4. Bu konu : ” Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 370

5. Malatya dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 145

6. Bursa dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Selam sayfan gerçekten iyi, teşekkürler , gaye – 419

7. Amasya dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . selam arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, şukuladım , Aylin – 247

8. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 439

10. Ağrı merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun 08-02-2021 02:31:46

11. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Bu konu : ” Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, face de paylaştım , memo – 54

13. Burdur dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 410

14. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun

15. Karaman dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Merhaba herkese web siten vallaha iyi, tebrikler , memo – 39

16. Samsun dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 398

17. Eskişehir dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım , ali – 485

18. Kocaeli dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 462

19. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Mersin dan kimler var. Herhangi bir araştırmacı (NIH / NSF / bağımsız laboratuvarlarda PHD’lerden bahsediyorum) aşıdan şüphe ediyor mu? . Mrb web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 125

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link