Böylesine büyük bir ekonomik sistemin, dünyanın her yerindeki insanların tercih ettiği ekonomik sistem olmak için bu kadar aşırı ve şiddetli uzunluklara gitmesine gerek olmayacağı bir şey olabilir.

• Komünizm o kadar büyük ki, geçmişte ve günümüzde insanlar ondan kaçmak için hayatlarını tam anlamıyla tehlikeye attılar.

• Komünizm o kadar büyük ki, iktidardaki komünist parti iktidara geldiklerinde her zaman siyasi rakiplerini yok ediyor.

• Komünizm o kadar büyük ki, bu günlerde onu farklı sızma ve telkin etme araçlarıyla sessizce uygulamaları gerekiyor.

• Komünizm o kadar büyük ki, başarısız olmamak için giderek artan sayıda girişime ihtiyaç duyuyor, yoksa sadece “gerçek komünizmin asla denenmediğini” iddia ediyoruz.

• Komünizm o kadar büyük ki, komünizm altında acı çeken insanlar bunun kötü bir fikir olduğunu söylese de, Amerika’daki ayrıcalıklı beyaz liberaller hala daha iyisini bildiklerini düşünüyorlar.

Herhangi bir beyaz liberal lütfen komünizmi bu kadar harika yapan şeyin ne olduğunu yukarıdaki listeye ekleyin. Hepiniz çoğundan daha iyi bildiğiniz için komünizm hakkındaki uzman ve içgörülü düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 402

2. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

3. Amasya merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun 13-02-2021 19:01:37

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

5. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 326

6. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , – 217

7. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha mükemmel, saolun , ahmet – 107

8. Kırklareli merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım valla hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 20:39:57

9. Siirt dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok güzel, face de paylaştım , emin – 410

10. Burdur merkezden ben Aylin. Merhabalar siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-02-2021 10:01:19

11. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım

12. Selamlar sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

13. Diyarbakır dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . Mrb paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 395

14. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Çankırı dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 290

16. Trabzon dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 309

17. Tokat merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 05:55:08

18. Gürbüz Reply

Selam web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 40

20. Elazığ dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . Selamlar siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 84

21. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , – 359

22. Bu konu : ” Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 30

23. Kocaeli dan kimler var. Herhangi bir beyaz liberal, komünizm bu kadar büyükse, onu uygulamak için neden her zaman şiddetli bir devrim ve onu yerinde tutmak için siyasi itlaf ve kitle sansürü gerektiğini açıklayabilir mi? . Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link