Hıristiyan tanrısı hapiste mi? tiktokların patlaması ve metafizik toplulukların popülaritesinin artmasıyla (benim için yeni) bir teori gittikçe daha fazlasını görmeye başladım, bu, Tanrı hapiste ve insanlığa karşı işlediği suçlardan veya iyiliksever olduğu için başka tanrılar tarafından oraya konuldu. Son birkaç gündür bunu çok düşünüyordum ve bu bana biraz mantıklı geliyordu ama gerçekten bununla ilgili fikir arıyorum ve destek olarak kullanabileceğin video platformu dışında herhangi bir şey varsa gidiyorum kişisel dini kitap koleksiyonum aracılığıyla gerçekten bu teoriyi destekleyebilecek herhangi bir şey arıyorum. Tarafsız görüşleri tercih ederim, tartışmak için burada değilim, sadece araştırmak için teşekkür ederim

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Herhangi bir girdi arayan dini teori ” çok güzel. Slm siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 4

2. Kastamonu dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 394

3. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 226

4. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Adana dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 184

6. Bu konu : ” Herhangi bir girdi arayan dini teori ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 331

7. Gümüşhane dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 191

8. Kırıkkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, saolun 23-03-2021 03:43:11

9. Nevşehir dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım , memo – 290

10. Kocaeli dan kimler var. Herhangi bir girdi arayan dini teori . Selam bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 346

11. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa süper ötesi iyi, tebrikler 04-04-2021 14:32:02

12. Burdur merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 08-04-2021 02:58:21

13. Bu konu : ” Herhangi bir girdi arayan dini teori ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 2

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link