Bu bana çok şüpheli geliyor. Bu malzemeyi nereden aldılar? Bulmuş gibi konuşuyorlar ve inceliyorlar. Malzemeye Ce3Bi4Pd3 diyorlar.

“Seryum, bizmut ve paladyumdan yapılmış egzotik bir metal incelendi ve herhangi bir manyetik alanın tamamen yokluğunda malzeme tarafından dev bir Hall etkisinin üretildiği bulundu.”

Bu özel testi çalıştırmayı bile düşünecekleri şüpheli görünüyor. Sanki malzemede özel bir şey olduğunu biliyorlardı.

Aynı zamanda, birçok farklı ülkeden kurumların malzemenin test edilmesine dahil olması da ilginç.

Bu metallerle yapılmış herhangi bir insan yapımı alaşım hakkında hiçbir şey bulamıyorum.

https://scitechdaily.com/surprise-in-solid-state-physics-magnetic-effect-without-a-magnet/

Author

7 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-03-2021 00:06:36

3. Burdur dan kimler var. Herhangi bir manyetik alanın yokluğunda devasa Hall Etkisi sergileyen, insan yapımı olmayan bir metal alaşım ile deney yapıyor muyuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 299

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Herhangi bir manyetik alanın yokluğunda devasa Hall Etkisi sergileyen, insan yapımı olmayan bir metal alaşım ile deney yapıyor muyuz? . Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 312

5. Bu konu : ” Herhangi bir manyetik alanın yokluğunda devasa Hall Etkisi sergileyen, insan yapımı olmayan bir metal alaşım ile deney yapıyor muyuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, face de paylaştım , hatice – 298

6. Bu konu : ” Herhangi bir manyetik alanın yokluğunda devasa Hall Etkisi sergileyen, insan yapımı olmayan bir metal alaşım ile deney yapıyor muyuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 349

7. Yozgat merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 08-04-2021 01:40:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link