herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun

herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun

Bu dizinin amacı, yeni başlayan uygulayıcılara, nihai hedefin sınırsız, güvenli astral seyahat ve fiziksel alemin yaratıcı manipülasyonu olan net bir yön ve ilerleme duygusu ortaya koyacakları bir müfredat sağlamaktır. karşılığında dünya barışı gibi büyük ölçekli küresel bir hedefe ulaşmamıza izin verecektir.

——————————————————————————————————————————————————— ————————————————————————————

Tsentsak 0.1: Tutum veya Sizin Tarzınız

Kim olduğunuzu düşünüyorsunuz ve neden var olmayı hak ediyorsunuz?

İstediğin şeye sahip olmak senin doğum hakkın mı?

Özgürlüğü kazanmalı mısın?

Var olma amacınızı göz önünde bulundurarak, nadiren, başınız dik, göğsünüz şişkin, gururla dolaşır mısınız?

Bu aptalların ilk aptallığıdır.

Herhangi bir ruhsal egzersiz veya okült çalışma yapılmadan önce, kişi saygıyı anlamalıdır.

Kendileri için en önemlisi, ama nihayetinde her şey saygıyı hak ediyor.

Kişi kendine saygı duymazsa, gelişimine asla olumlu veya yapıcı bir şey gösteremez.

Genital bölgenizi ezerken bileklerinizi kesmeye eşdeğer olacaktır.

İğrenç ve işe yaramaz.

Sigil Döküm, Nefes Çalışması / Meditasyon ve hatta başka bir sanatçıyla basit bir yaratıcı işbirliğini düşünmeden önce, evrenin hareketlerine genel bir saygı geliştirmeli ve arazi değiştiğinde ve zorlu bir savaş haline geldiğinde acı çekmemelisiniz.

Basitçe söylemek gerekirse, yukarıdakilerin cevabı çoğunlukla Evet ise, o zaman adanmış bir tutum geliştirme dönemi gereklidir.

——————————————————————————————————————————————————— ————————————————————————————

Ama nasıl?

Gerçek parametrelerinizi ve durumunuzu düşünün.

Kendinize şunu sorun: Belirli bir duruma kızgın ya da sinirliysem, bu neden?

Kontrolünüzde olduğunuz bir şey tarafından mı tetiklendi yoksa üzerinde çok az kontrolünüz olan veya hiç kontrolünüz olmayan bir dış etkiden mi kaynaklandı?

Endişelendiğiniz şeyler fiziksel mi yoksa zihinsel mi?

Geçmişte mi, Şimdide mi yoksa Gelecekte mi?

Şimdiki yukarıda listelenen tek durum, üzerinde etkiye sahip olduğumuz, evet, şimdiki zamanı etkileyerek geleceği mevcut olana dikte edebiliriz ANCAK (bana burada güven) bu düzeyde öngörü ve manipülasyon, dikkate alınacak miktarda değerlendirme yapmak için arızalara yol açabilir. gereklidir.

Ayrıca, geleceği neden kontrol etmeniz gerekiyor?

Hediyeniz, bir sonraki aşamaya geçebileceğinizi düşündüğünüz kadar sağlam mı?

Büyük güç büyük sorumluluk getirir.

Bu süreç aceleye getirilirse, büyülü çalışmalarınız şüpheler ve belirsizlikle boğulacak ve bu da ruhunuzun düşman güçler tarafından sızabilecek ve büyük olasılıkla sızabilecek zayıf bir temele ve olası sömürülebilir zayıf alanlarına yol açacaktır.

Gelişmekte olan uygulayıcı için çeşitli Zihinsel, Fiziksel ve Astral Bedenlerin anlaşılması çok önemlidir.

Kişinin net bir zihinsel imajı, bu güçlerin iyi durumda olmasının sonucudur.

Güvensizlikler ve geçmiş utanç anıları olmadan zihinsel imgeleri uyandırmaya çabalarsa, o zaman hazır değildirler ve köpek kürek çekmenin nasıl yapılacağına dair önceden bilgi sahibi olmadan derinlere dalma riskiyle karşı karşıya kalırlar.

Özet ve Ödev

Baş alanınız kendinden nefret, belirsizlik ve belirsizlik görüntüleriyle boğuşuyorsa, meditasyona ve diğer odak temelli çalışmaya geçmeden önce bunun üzerinden çalışmalısınız.

Sorunun görsel bir temsili ve nasıl düzeltileceği

astral serseri

This Post Has 10 Comments

1. Anonim

Nevşehir dan kimler var. herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi iyi, tebrikler , – 401

2. doruk

Nevşehir merkezden ben doruk. Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-02-2021 19:33:27

3. ziya

Kütahya merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki çok iyi, şukuladım 27-02-2021 22:01:26

4. ali

selamun aleyküm siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

5. memo

Bu konu : ” herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 347

6. memo

Ankara merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, saolun 11-03-2021 17:32:28

7. Emine

Manisa dan kimler var. herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun . Selamın aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 31

8. Gürbüz

Muğla dan kimler var. herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun . selamun aleyküm siten cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 148

9. ali

Bu konu : ” herhangi bir ruhsal veya gizli çalışmaya başlamadan önce lütfen bunu okuyun ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 367

10. ziya

Slm web siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

Bir cevap yazın