Kategoriler
Genel

Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey

• Arkadan bir fotoğraf neden yoldaki adamın kelepçelenmediğini ve önden videonun kelepçelendiğini gösteriyor?

• Restoran gözetim videosundaki polis arabası, Floyd’un arkasındakinden neden farklı (farklı araba numaraları)?

• Gözetim görüntülerindeki onu yakalayan polisler neden gerçek olayda polisten farklıydı?

• Video neden dizel yakıt fiyatını 2,49 dolarlık alanda normal fiyat yerine 99 sent olarak gösteriyor?

• Polis arabasında neden üzerinde “Polis” yazılı belediye olmayan bir plaka var?

• Derek’in, aynı bölge için çalışıyorlarsa neden eşiyle eşleşen ikinci bir polis rozeti üzerinde tamamen farklı bir polis rozeti var?

• Hem Tou Thao hem de Derek Chauvin’in her ikisinin de daha önce aşırı güç kullanımı için araştırıldığı ve State AG Amy Klobuchar tarafından suçlanmadığı neden garip değil? Ayrıca Memur Derek Chauvin, eşinin kız kardeşi Kelli ile evlidir.

• İnsanlarla çevrili ve video kaydedildiğinde 8 dakika boyunca birinin boynunda diz çökmeye devam edecek kadar aptal bir polis var mı?

• Ölenlerin kuzenlerinin ve nişanlısının görüşmeler sırasında tamamen gözyaşı dökmesi mümkün müdür?

• Neden ana polisin çoğu zaman diz çökmüş cebinde bir eli var?

• Neden diz çökmüş memur sanki kamera için poz veriyormuş gibi tamamen serin ve sakin görünüyordu?

• Floyd’un ve boynuna diz çökmüş memurun, 17 yıldır memur olan El Nuevo Rodeo Club’da aynı vardiyada birlikte güvenlik sağlaması garip değil mi (her ikisi de COVID-19 virüsü nedeniyle işten çıkarıldı)?

• Neden bu subayın komşuları onun polis olduğunu bilmediklerini ve onu asla üniformalı görmediklerini söylüyor?

• Neden diğer büyük sözde siyah polis cinayetleriyle aynı avukat tutuldu? Avukat Benjamin Crump. Önceki davalarda çalışan ve aynı zamanda şehir dışından isyan getiren otobüslerle sonuçlanan aynı avukat?

• Mağaza gözetim videosu, Floyd’un memurla sakin ve itaatkar bir şekilde yürüdüğünü ve tutuklamaya direnmediğini gösterirken, memur onun yan yürüyüşte hafifçe oturmasına izin verdi ve birden fazla memur sakin bir şekilde onunla sohbet etti mi? Bu, bir polis memurunun yere koyma ve dizini boynuna yerleştirme ihtiyacı hissedeceğinden şüpheleniyor mu?

• EMT çalışanları (kurşun geçirmez yelekler de dahil olmak üzere polis üniforması giymiş) neden bilinçsiz George’u sedyeye döktüler ve boşalttılar? Bu, eğitimli acil durum çalışanlarının olası bir boyun yaralanması olan bir kişiyi kaldırması değildir. Neden triyaj girişiminde bulunmadılar veya CPR’yi denemediler?

• Birisi boynunu diz çöktüğünde gerçekten nefes alamıyor ve kurban nefes alamıyorsa gerçekten uzun süre konuşabiliyor mu?

• Öldürme Sonrası: Neden siyah bir gizli polis (St. Paul) polisi ve pencereleri kırarak dolaşan siyah bir şemsiye taşıyan (ve diğerleri de benzer şekilde ateş yakıyor) ve bir isyanı kışkırtan gibi görünen beyaz bir adam? Bu JFK çekimi sırasında “şemsiye adamı” andırıyor mu?

• Neden neredeyse tüm isyancılar, Minneapolis’ten değil, “beyaz” isyanların başlangıcında mahallenin tahrip olmasına neden oldular? Bir polisin siyah bir adamı öldürmesinden sonra siyah bir mahallede mi?

• Neden Polis Şefi isyanları ve kundakçıları kışkırtanların Minnesota’dan gelmediğini gösterdi?

• Bir CNN Haber Ekibi neden sadece gözaltına alınmadı aynı zamanda tutuklandı?

• “Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey” için 35 yanıt

Adana merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 02:12:12

Ankara merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 11:51:22

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-06-2020 10:12:26

Niğde merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 16:55:32

Karabük merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-06-2020 05:49:11

Bolu merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 21:14:53

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 08:24:01

İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 15:24:51

Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 10-07-2020 15:54:08

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun 13-07-2020 20:17:16

Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 10:05:53

Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 19-07-2020 12:46:53

Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım 24-07-2020 20:42:02

Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 00:02:23

Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 23:37:50

Samsun merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-09-2020 18:52:53

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 15:19:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir