• Arkadan bir fotoğraf neden yoldaki adamın kelepçelenmediğini ve önden videonun kelepçelendiğini gösteriyor?

• Restoran gözetim videosundaki polis arabası, Floyd’un arkasındakinden neden farklı (farklı araba numaraları)?

• Gözetim görüntülerindeki onu yakalayan polisler neden gerçek olayda polisten farklıydı?

• Video neden dizel yakıt fiyatını 2,49 dolarlık alanda normal fiyat yerine 99 sent olarak gösteriyor?

• Polis arabasında neden üzerinde “Polis” yazılı belediye olmayan bir plaka var?

• Derek’in, aynı bölge için çalışıyorlarsa neden eşiyle eşleşen ikinci bir polis rozeti üzerinde tamamen farklı bir polis rozeti var?

• Hem Tou Thao hem de Derek Chauvin’in her ikisinin de daha önce aşırı güç kullanımı için araştırıldığı ve State AG Amy Klobuchar tarafından suçlanmadığı neden garip değil? Ayrıca Memur Derek Chauvin, eşinin kız kardeşi Kelli ile evlidir.

• İnsanlarla çevrili ve video kaydedildiğinde 8 dakika boyunca birinin boynunda diz çökmeye devam edecek kadar aptal bir polis var mı?

• Ölenlerin kuzenlerinin ve nişanlısının görüşmeler sırasında tamamen gözyaşı dökmesi mümkün müdür?

• Neden ana polisin çoğu zaman diz çökmüş cebinde bir eli var?

• Neden diz çökmüş memur sanki kamera için poz veriyormuş gibi tamamen serin ve sakin görünüyordu?

• Floyd’un ve boynuna diz çökmüş memurun, 17 yıldır memur olan El Nuevo Rodeo Club’da aynı vardiyada birlikte güvenlik sağlaması garip değil mi (her ikisi de COVID-19 virüsü nedeniyle işten çıkarıldı)?

• Neden bu subayın komşuları onun polis olduğunu bilmediklerini ve onu asla üniformalı görmediklerini söylüyor?

• Neden diğer büyük sözde siyah polis cinayetleriyle aynı avukat tutuldu? Avukat Benjamin Crump. Önceki davalarda çalışan ve aynı zamanda şehir dışından isyan getiren otobüslerle sonuçlanan aynı avukat?

• Mağaza gözetim videosu, Floyd’un memurla sakin ve itaatkar bir şekilde yürüdüğünü ve tutuklamaya direnmediğini gösterirken, memur onun yan yürüyüşte hafifçe oturmasına izin verdi ve birden fazla memur sakin bir şekilde onunla sohbet etti mi? Bu, bir polis memurunun yere koyma ve dizini boynuna yerleştirme ihtiyacı hissedeceğinden şüpheleniyor mu?

• EMT çalışanları (kurşun geçirmez yelekler de dahil olmak üzere polis üniforması giymiş) neden bilinçsiz George’u sedyeye döktüler ve boşalttılar? Bu, eğitimli acil durum çalışanlarının olası bir boyun yaralanması olan bir kişiyi kaldırması değildir. Neden triyaj girişiminde bulunmadılar veya CPR’yi denemediler?

• Birisi boynunu diz çöktüğünde gerçekten nefes alamıyor ve kurban nefes alamıyorsa gerçekten uzun süre konuşabiliyor mu?

• Öldürme Sonrası: Neden siyah bir gizli polis (St. Paul) polisi ve pencereleri kırarak dolaşan siyah bir şemsiye taşıyan (ve diğerleri de benzer şekilde ateş yakıyor) ve bir isyanı kışkırtan gibi görünen beyaz bir adam? Bu JFK çekimi sırasında “şemsiye adamı” andırıyor mu?

• Neden neredeyse tüm isyancılar, Minneapolis’ten değil, “beyaz” isyanların başlangıcında mahallenin tahrip olmasına neden oldular? Bir polisin siyah bir adamı öldürmesinden sonra siyah bir mahallede mi?

• Neden Polis Şefi isyanları ve kundakçıları kışkırtanların Minnesota’dan gelmediğini gösterdi?

• Bir CNN Haber Ekibi neden sadece gözaltına alınmadı aynı zamanda tutuklandı?

• Author

110 Comments

1. Adana merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 02:12:12

2. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

3. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 11:51:22

4. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-06-2020 10:12:26

5. Niğde merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 16:55:32

6. Bursa merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 19-06-2020 23:25:23

7. Karabük merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-06-2020 05:49:11

8. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2020 21:14:53

9. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

10. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 02-07-2020 08:24:01

11. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 15:24:51

12. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

13. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 10-07-2020 15:54:08

14. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, saolun 13-07-2020 20:17:16

15. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

16. Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 10:05:53

18. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 19-07-2020 12:46:53

19. Selam web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Samsun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım 24-07-2020 20:42:02

21. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 00:02:23

22. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

23. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

24. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Isparta merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler 09-08-2020 19:42:10

26. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun

27. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 23:37:50

28. Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım

29. Samsun merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-09-2020 18:52:53

30. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Amasya merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 16-09-2020 09:21:42

32. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 15:19:56

33. Mardin merkezden ben ziya. Selamlar siteniz yeminle güzel, linkedinde paylaştım 21-09-2020 03:48:19

34. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 22-09-2020 19:54:36

35. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

36. selam arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, teşekkürler

37. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

38. Düzce merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:28:12

39. Kütahya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-10-2020 13:20:30

40. Bursa dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 496

41. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 182

42. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 141

43. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 115

44. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 307

45. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 363

46. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım

47. Bilecik dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, saolun , emin – 240

48. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 101

49. Bingöl dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 494

50. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selamlar web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 42

52. Afyon dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 170

53. Hatay merkezden ben . Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-12-2020 16:55:03

54. Ordu dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 376

55. Edirne dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, saolun , doruk – 148

56. Yozgat dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım , memo – 57

57. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 127

58. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 292

59. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 296

60. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 30-01-2021 14:51:37

61. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, teşekkürler

62. Gaziantep merkezden ben emin. Mrb web siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 15-02-2021 17:12:22

63. Bursa dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, saolun , banu – 150

64. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 124

65. Denizli dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Slm sayfanız ciddiyim iyi, şukuladım , emin – 355

66. Merhabalar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

67. Hatay dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 69

68. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 154

69. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 17:42:35

70. Hatay dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler , hatice – 83

71. Selamlar siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

72. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, teşekkürler , Gürbüz – 3

73. Amasya dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 157

74. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 446

75. Şanlıurfa dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 294

76. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 86

77. Kastamonu dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Mrb web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 263

78. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

79. Kilis dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 94

80. Mardin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, teşekkürler 07-05-2021 05:29:04

81. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 358

82. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

83. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 64

84. Sinop dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 66

85. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 297

86. Kütahya dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Merhaba herkese sayfa inan ki iyi, face de paylaştım , memo – 174

87. Merhaba siteniz gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

88. Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

89. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 346

90. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 112

91. Kars dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 455

92. Tokat dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 275

93. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

94. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 04-07-2021 17:23:20

95. Mardin dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 157

96. Iğdır dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selam sayfan gerçekten güzel, saolun , doruk – 458

97. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

98. Bartın merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-07-2021 21:09:34

99. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

100. Bitlis dan kimler var. Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey . Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 36

101. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 183

102. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

103. Bu konu : ” Herhangi biri george floyd komploları duydu mu? Facebook’ta bokun yüzdüğünü görüyorum, bunların hepsi ayaklanmalara neden olacak şekilde kuruldu. İşte söylediği şey ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 475

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link