• Trump’ı Ruslar için çalışmakla suçlayan Steele Dosyası, Clintonlar tarafından ödenen bir Rus Casusu tarafından yazılmıştır.

• Hunter Biden, Rusya’dan seks ticareti yapıyordu.

• Trump’ın kampanyasına casusluk yapan herkes, kendilerini korumak için gerçek sigorta poliçeleri satın aldı (yani, ne yaptıklarını biliyorlardı).

• Clinton Vakfı, 2017’den beri gizli soruşturma altında

Bundan daha fazlası var, ama bunlar en önemli şeyler – ve evet, hepsi bağlantılı.

Her yerde BLM-Antifa isyanları (Soros fonları, Clintonları ve kuruluşlarını desteklemekten uzaklaştırmak için) ve “Pandemi” gibi şeyleri görmenizin nedeni budur.

Author

72 Comments

1. Mrb sayfan yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Muş merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, teşekkürler 25-09-2020 10:41:22

4. Selamlar sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 00:24:03

6. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 00:29:19

7. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:08:46

8. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, saolun 02-10-2020 11:18:33

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

10. Uşak merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım 14-10-2020 12:51:27

11. Şırnak merkezden ben banu. Slm bu web sitesi cidden iyi, şukuladım 15-10-2020 11:47:55

12. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 360

13. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 178

14. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

16. Kırklareli dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, saolun , ziya – 159

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım , memo – 9

18. Düzce dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz iyi, saolun , ali – 273

19. Ankara dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 100

20. Slm paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım

21. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Rize dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, sağolun , mehmet – 127

23. Edirne merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 23:08:46

24. Bingöl merkezden ben . Selamlar siteniz harbiden iyi, teşekkürler 10-12-2020 04:09:45

25. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz harbiden çok iyi, şukuladım 20-12-2020 19:21:52

27. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 186

28. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 30

29. Ankara merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 27-12-2020 13:33:14

30. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , banu – 476

31. Iğdır merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 03:50:41

32. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 402

33. Osmaniye dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Slm sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , ahmet – 304

34. Selam herkese web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım

35. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler 12-01-2021 03:24:52

36. Giresun merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-01-2021 17:09:38

37. Manisa dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 87

38. Kayseri merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 19:16:10

39. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , ali – 426

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 305

41. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 265

42. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 348

43. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bayburt dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 130

45. Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

46. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Manisa dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, şukuladım , doruk – 21

48. Kütahya merkezden ben emin. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 27-02-2021 14:31:58

49. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, sağolun , hatice – 96

51. Kütahya dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , banu – 190

52. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 11

53. Edirne merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-03-2021 17:46:48

54. Denizli dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selamlar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 327

55. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 236

56. Antalya dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 264

57. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, şukuladım , memo – 23

58. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle iyi, teşekkürler , banu – 455

59. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Yozgat merkezden ben emin. Mrb siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-04-2021 00:01:11

61. Siirt dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Merhaba web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , Aylin – 105

62. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 235

63. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

64. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 391

65. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Emine – 409

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 116

67. Ordu merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 28-05-2021 01:44:37

68. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 387

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link