Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) …

• Trump’ı Ruslar için çalışmakla suçlayan Steele Dosyası, Clintonlar tarafından ödenen bir Rus Casusu tarafından yazılmıştır.

• Hunter Biden, Rusya’dan seks ticareti yapıyordu.

• Trump’ın kampanyasına casusluk yapan herkes, kendilerini korumak için gerçek sigorta poliçeleri satın aldı (yani, ne yaptıklarını biliyorlardı).

• Clinton Vakfı, 2017’den beri gizli soruşturma altında

Bundan daha fazlası var, ama bunlar en önemli şeyler – ve evet, hepsi bağlantılı.

Her yerde BLM-Antifa isyanları (Soros fonları, Clintonları ve kuruluşlarını desteklemekten uzaklaştırmak için) ve “Pandemi” gibi şeyleri görmenizin nedeni budur.

“Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) …” üzerine 12 yorum

1. Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 00:24:03

2. Artvin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 00:29:19

3. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:08:46

4. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, saolun 02-10-2020 11:18:33

5. Uşak merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, şukuladım 14-10-2020 12:51:27

6. Bu konu : ” Herhangi birinin son birkaç gündeki haberlerin bir özetine ihtiyacı olması durumunda (MSM hiçbirini bildirmediği için) … ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 360

Yorum yapın