Kategoriler
Genel

Herhangi birinizin birkaç yıl önceki YouTube videosunun, bu zengin erkeklere “etkinlikten” sonra güvenlik ayrıntıları hakkında tavsiyelerde bulunmaktan bahsettiğini gördünüz mü?

Videoyu şimdi bulamıyorum ve başlığı hatırlamıyorum bile. 2020 yılında hepimizin yaşadıkları göz önüne alındığında, bu videonun bahsettiği olayın başlangıcı olup olmadığını merak ederek bu videoyu düşünmeye devam ediyorum.

“Etkinlik” sonrasında güvenlik detaylarını kendilerine nasıl sadık tutacakları konusunda endişeli olduklarını ve sadece patronlarını öldürmediklerinden ve tüm boklarını aldıklarından ve sığınakları ele geçirmediklerinden emin olduklarını söyledi. Eğer isyan edeceklerse onları anında öldürebilecek bir cihazı boynuna koymak istiyorlardı.

Bu videonun ayarı, birkaç kişinin oturduğu ve uyarılarını dinlediği bir oturma odasıydı.

Bu hanımefendi bu yaklaşan “olay” dan bahsetmeye devam ettiklerini, ancak bunun ne olduğunu ayrıntılı olarak açıklamayacaklarını söyledi. Bunu hatırlayan var mı? Bu tembel geliyorsa üzgünüm, ama bu alt birçok şey bulmama yardımcı oldu, bu yüzden her zaman yardım için buraya geldim.

“Herhangi birinizin birkaç yıl önceki YouTube videosunun, bu zengin erkeklere “etkinlikten” sonra güvenlik ayrıntıları hakkında tavsiyelerde bulunmaktan bahsettiğini gördünüz mü?” için 9 yanıt

Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 17-06-2020 08:58:03

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-06-2020 09:26:09

Muğla merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 14:30:14

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, tebrikler 28-06-2020 10:08:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir