Kategoriler
Genel

Heribert Illig’in Phantom zaman hipotezini savunmak.

Mobil cihaz için üzgünüm.

Son zamanlarda Phantom zaman hipotezinde bir kapsül dinledim (bu, doğru olma şansının çok düşük olduğu sonucuna vardıkları oldukça nesnel bir tartışmadı.) Kimse emin değilse, bu teori 297 yıl 699 ile 996 arasında (veya buna yakın) oluşturuldu.

Şimdi buna karşı çıkan tartışmalardan biri, Heribert Illig’in tuttuğu hiçbir numunenin karbon tarihli olmasına veya ahşaptaki halkaları saymak için uzun adın ne denildiğine asla izin vermemesidir.

Onları hiçbir zaman göndermediği, eşyaların o döneme ait olduğunu kanıtlayacağından endişe duyacağı iddiası var.

Benim düşüncem, eski Heribert’in doğru olduğunu söyleyelim ve gerçekten 1700’lerde olmalıyız, eğer test etmelerine izin verdiyse, karbon tarihleme bilimi (yanlış) takvimimize dayandığı için yanlış olmaz mı?

Yoksa aptal mıyım?

Reddit’i okuduğunuz için teşekkürler!

“Heribert Illig’in Phantom zaman hipotezini savunmak.” için 16 yanıt

Ordu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 08-08-2020 02:17:28

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, tebrikler 21-08-2020 11:14:10

Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın inanki güzel, teraziye tıkladım 25-08-2020 14:18:35

Artvin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun 07-09-2020 03:14:32

Artvin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 19-09-2020 05:17:27

ahmet için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir