Sanki sadece sakinleşecek ve sonra “Var olan tek ‘gerçek’ ben miyim ve diğer herkes sahte mi?” gibi pop-sürpriz varoluşsal düşünceler alacaksın ya da “Bu Truman Show gibi mi ve bu hayat biraz benim için kötü bir ‘şaka’ mı?” ya da belki “Ahiret bir Cehennem deliği mi ve ben sonsuza kadar sefil mi olacağız?” ve son olarak “Hayat bir simülasyon/rüya mı ve öldüğümde uyanacak mıyım?”. Bunun gibi şeyler ya da bazen sadece büyük bir hararetle hayattaki saçmalıkları dürterek.Yalnız mıyım(cinas amaçlı değil, lol!!!)?

64 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 163

4. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, tebrikler

5. Trabzon merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 08:08:46

6. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 12-07-2021 08:10:53

7. Batman dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, saolun , banu – 174

8. Sinop dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 201

9. Kastamonu dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 500

10. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Kilis merkezden ben gaye. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 12-07-2021 08:14:17

12. Trabzon dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun , ali – 305

13. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler , – 64

14. Yalova merkezden ben banu. Selam herkese web siten yeminle iyi, face de paylaştım 12-07-2021 08:17:08

15. Denizli dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 116

16. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 222

17. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler

18. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, teşekkürler 12-07-2021 08:21:39

19. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 4

20. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 52

21. Afyon merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 08:23:41

22. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selam siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 122

23. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

25. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 18

26. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 12-07-2021 10:53:37

27. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 96

29. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım 17-07-2021 21:53:03

30. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 157

31. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 88

32. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 115

33. Kütahya merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 00:44:22

34. Iğdır merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 24-07-2021 05:55:42

35. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 74

36. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, sağolun , mehmet – 439

37. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 29-07-2021 06:45:52

38. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-07-2021 23:30:46

39. Tokat dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , ali – 243

40. Diyarbakır dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 314

41. Kastamonu merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-08-2021 17:26:14

42. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , emin – 223

43. Selam herkese sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

44. Sivas merkezden ben ali. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 09-08-2021 07:49:08

45. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 20:22:17

46. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler

47. Bartın dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, face de paylaştım , – 220

48. Ordu merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten cidden güzel, saolun 24-08-2021 00:43:37

49. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 323

50. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki mükemmel, tebrikler , – 455

51. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

52. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Selam sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 490

53. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhaba siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 16:23:30

54. Bayburt dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Mrb paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 1

55. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

56. Konya dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . Merhabalar sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , emin – 300

57. Bu konu : ” Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 212

58. Konya merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız cidden güzel, şukuladım 19-09-2021 16:00:21

59. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Herkes bazen bu derin varoluşsal korkuya sahip olur, sanki her şey kötüymüş ya da bu bir rüyaymış gibi ve . selam arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 189

Write A Comment