Onun konuştuğu birkaç videoyu izledim ve sadece Netflix belgesini izledim (bu pedo saçmalığını iptal ettiğim için Netflix’te değil) ve hikayesini çok inandırıcı buluyorum ama bilmiyorum, neden ‘Epsteined’ olmadı !? Hepsine inanmak istiyorum ama bunu biraz zor buluyorum

gönderen … Reggaejunkiegee
[comments]

Author

72 Comments

1. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:22:20

2. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 21-09-2020 11:54:39

3. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Erzurum merkezden ben gaye. Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:21:36

5. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:20

6. Bursa merkezden ben ali. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 03-10-2020 18:24:56

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

8. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 322

9. Giresun dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , emin – 229

10. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

11. Elazığ dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Mrb siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 308

12. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 248

13. Muş merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-11-2020 22:19:35

14. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

15. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, tebrikler 10-11-2020 09:24:38

16. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, teşekkürler

17. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 57

18. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 164

20. Kırşehir dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, sağolun , ahmet – 94

21. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-12-2020 23:07:59

22. Giresun dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 311

23. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 267

24. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 406

25. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 140

26. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler

27. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , banu – 31

28. Aydın merkezden ben ziya. Selam herkese web siten vallaha çok iyi, şukuladım 02-02-2021 23:47:13

29. Sinop dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 157

30. Aydın merkezden ben ziya. Mrb siten valla dikkat çekici, teşekkürler 27-02-2021 11:01:08

31. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Selam siten yeminle çok iyi, şukuladım 03-03-2021 01:04:38

32. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 167

33. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 07-03-2021 21:40:54

34. Bitlis dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 12

35. Merhaba herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler

36. Tokat merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 28-03-2021 09:33:51

37. Merhabalar siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

38. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 265

39. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 497

40. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-04-2021 12:40:34

41. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 29-04-2021 22:23:57

42. İstanbul merkezden ben . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, saolun 04-05-2021 02:08:49

43. Tunceli dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 55

44. Mrb web siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

45. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler

46. Elazığ merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 13-05-2021 22:32:47

47. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 22

48. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 436

49. Sivas dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 495

50. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden güzel, şukuladım , emin – 63

51. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

52. Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

53. Yalova dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 204

54. Tunceli dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 259

55. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden güzel, face de paylaştım , emin – 165

56. Kahramanmaraş dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, sağolun , emin – 51

57. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 95

58. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 05:25:20

59. Ordu merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-07-2021 05:47:40

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 275

61. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

62. Kars dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 459

63. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 453

64. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 498

65. Kırşehir dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 285

66. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , – 8

67. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, sağolun , ali – 347

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link