Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor?

Onun konuştuğu birkaç videoyu izledim ve sadece Netflix belgesini izledim (bu pedo saçmalığını iptal ettiğim için Netflix’te değil) ve hikayesini çok inandırıcı buluyorum ama bilmiyorum, neden ‘Epsteined’ olmadı !? Hepsine inanmak istiyorum ama bunu biraz zor buluyorum

gönderen … Reggaejunkiegee
[comments]

“Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor?” üzerine 9 yorum

1. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:22:20

2. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun 21-09-2020 11:54:39

3. Erzurum merkezden ben gaye. Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:21:36

4. Uşak merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa valla mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:20

5. Bu konu : ” Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 322

6. Giresun dan kimler var. Herkes Bob Lazar hakkında ne düşünüyor? . Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , emin – 229

Yorum yapın