SS

• 2010 Lockstep belgesi oluşturuldu – Nihai olarak, teknolojinin gelecekteki kullanımı ve onları var olacak birçok yeni teknolojik paradigmaya entegre etmek için dünyanın çeşitli popülasyonlarını nasıl şekillendirmemiz gerektiğine ilişkin bir belge. Rüzgar çiftliği yönetimi, toplu konut, sentetik et ve tüm hareket ve düşüncenin kontrolü gibi paradigmalar. Bu, bir ‘pandemi’ kaosundan doğabilecek büyük bir düzen olarak görülüyor. https://twitter.com/edleonklinger/status/1252725832516276225/photo/1 | BAĞLANTI 2

• 2014 | Gain Of Function araştırmasının offshoring’i (Çin’e) Obama yönetimi moratoryumu. Bu kısmı gerçekten anlamanız gerekiyor. Onlara her şeyin mümkün olduğu fikrini veren şey buydu. Virüsü serbest bırakmadan önce bir aşı üretebilirlerse o zaman popülasyonları kilitleyerek ve böylece C02 seviyelerini kökten azaltarak dünyayı kurtarabilirler ve dünyayı bir ‘harika sıfırlama’. Daha sonra basitçe aşıyı zorunlu kılarak nüfusun kontrolünü zorla ve gizlice ele geçirmelerine izin verebilirler. Moratoryum amaçlıydı.

• 2015-2019 | GOF Wuhan’da devam etti. Coronavirüsler, yaban gelinciği ve insanlara benzer ACE2 reseptörlerine sahip konakçılardan geçirilir. Bu, viral genoma yararlı bir mutasyonu hızla indüklemenin ve eklemenin bir yoluydu.

• 2010-2020 | Gates, iklim değişikliği faaliyetlerini her açıdan finanse ediyor – bunu ana odak alanı haline getiriyor. Örgütü, yeni bir aşı dalgasının ve iklim değişikliği propagandasının tohumlarını ekmek için dünya çapında haber medyasına sponsorluk yapıyor. Tıpkı aşılar (belki de iyi olabilir) ve iklim değişikliği (ki bu çok muhtemeldir – sadece bize anlatıldığı şekilde değil) gibi, Gates’in anlatıyı mutlak terimlerle kontrol etmesi gerekiyordu. Dolarını, nüfuzunu ve varlığını kullanarak aşı karşıtlarının ve iklim değişikliği şüphecilerinin tehlikeleri hakkında on yıllık artımlı bir anlatı başlattı. Kampanya inanılmaz başarılı oldu. Aynı zamanda Gates, çiftçiliğin ve arazi mülkiyetinin geleceği üzerindeki etkisini artırmak için arazi satın alıyordu. Başarılı değil, aslında felaket. Gates, amansız bir başarısızlığa rağmen tüm eleştirileri görmezden geliyor. Gates, dünyayı kurtarma konusundaki manyak eğilimini ortaya koyuyor. Bu konuda kendi balonunun içinde kalır ve kendisini destekleyen akademisyenlerle çevrilidir. O nihai egomanyaktır.

• 2010- 2020 | Gates Vakfı ve Schwab stüm ticari batı dünyasına üye olun onların programına. Bunlar, başlangıçta ekonomi ve iklimle ilgili ortak hedefleri desteklemek için tasarlanmış basit ortaklıklardı. Ancak Schwab ve Gates’in (hâlâ var) çok daha büyük bir planı vardı. Harika Sıfırlama. Bu, düzenli insanların hareket özgürlüğünü ve seyahat hakkını ortadan kaldırmak için Covid 19’u bir bahane olarak kullanarak iklimi kurtararak dünyayı kurtarmak için (yarattıkları bir krizden) bir fırsat olarak açıkça kabul ediliyor. NIH ile gizli bir ortaklık başlatıldı (2014).

• 2019| Ehavalandırma 201.– Yaklaşan pandemi ile ilgili zorlukları ve sorunları doğrudan ele alan bir rol oyunu. Bu o kadar bariz bir şekilde yapıldı ki, ‘bu kadar şeffaf olmazdık’ şeklindeki basit yanıt en iyi ve en uygun bahaneydi. Psikopatik deha.

• 2020 | Wuhan’daki laboratuvardan ‘yanlışlıkla’ virüs çıktı. Çin hükümeti nasıl totaliter olunacağını kesin olarak gösteriyor. Batılı hükümetlere, kendi ülkeleri için zor yaklaşımları dikkate almaları ve dikkate almaları tavsiye edildi.

• 2020 | İmparatorluk kolej projeksiyonları (Gates tarafından desteklenen ve finanse edilen) araştırmalar, aylar içinde dünya çapında yüz binlerce ölüme işaret etti. Hükümetlerden ‘virüsle mücadele’ için sert önlemler almaları isteniyor. Bilim adamları, virüsü yenmek için nihayetinde tüm popülasyonların aşılanması gerektiğini tavsiye ediyor. Gates, birden fazla Moderna ve Astra Zeneca şirketini destekliyor ve büyük yatırım getirileri öngörüyor. Fauci aynı zamanda gizlice servet de yapıyor. Bu arada, covid’in tehlikeleri ve maskelerin gerekliliği hakkında bitmeyen medya propagandası, neredeyse tüm dünyanın beynini her şeye ortak olmak için yıkadı. Bilim adamları, halkı daha fazla korkutmak için bilgiyi abartmaya ya işbirliğine tabi tutulur, satın alınır veya ikna edilir. İşe yarıyor.

• 2021 | Buradasınız | Aşı pasaportları. Bunlar, GF ve WEF’in planlarının ilk bölümünü gerçekleştirmesini sağlar. Bu planın devamı, genişletilmiş karantinalardır. Her şey gezegeni aşırı CO2’den kurtarmak için nüfus hareketinin mutlak kontrolü ile ilgilidir. Ekonomileri yok ettikten ve nüfusları onlara bağımlı hale getirdikten sonra, bu yeni köle sınıfını enerji yönetimi, ortak yaşam, sentetik ete geçiş ve uluslararası seyahatin sonu (bu sınıf için) konusunda yeniden eğitecekler.

Fauci’nin e-postalarının yayınlanmasının planlanmadığını düşünüyorum. Virüsün kökenlerine maruz kalma şimdi ve ortaya çıkan büyük örtbas Şubat 2020’de bu anlatının büyük bir kısmı çöktü ve Gates ile Schwab’ın ivmeyi nasıl sürdürdüklerinden emin değilim. Ek olarak, Fransızlar protestolarında bundan çok uzak görünmüyorlar. Yani anlatının bu kısmının taşa oturtulduğuna inanmıyorum. Hayat okuyucusuna değer veriyorsanız, lütfen bu yaklaşan distopiye direnin.

Author

59 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 440

2. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 22:38:41

3. Muğla dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 173

4. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 50

5. Bartın merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 29-07-2021 22:56:37

6. İstanbul merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-07-2021 22:59:14

7. Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım

8. Antalya dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 87

9. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Kastamonu merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 23:04:50

12. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 348

13. Konya dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , Hasan – 447

14. Selamlar web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 56

16. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun , ahmet – 235

17. Kırklareli merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanki güzel, sağolun 29-07-2021 23:12:44

18. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 23:13:22

19. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. Malatya dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok iyi, tebrikler , gaye – 186

21. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler

22. Isparta merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-07-2021 23:25:27

23. Antalya dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 222

24. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım

25. Trabzon dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Selam sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 260

26. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 26

27. Düzce dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 366

28. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

29. Çanakkale dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Selam herkese web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 109

30. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 398

31. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 2

32. Adana dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 85

33. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 182

34. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz süper ötesi iyi, saolun 31-07-2021 06:21:30

35. Mardin dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım , ziya – 182

36. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 472

37. Yozgat merkezden ben doruk. Selamlar web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 05-08-2021 03:15:24

38. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 241

39. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

40. Bitlis merkezden ben . Selam herkese sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-08-2021 22:03:54

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 430

42. Balıkesir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 02:34:31

43. Erzurum dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, sağolun , gaye – 34

44. Mersin merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-08-2021 02:36:46

45. Batman merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 14:27:30

46. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım

47. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 02:46:57

48. Kırıkkale merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-08-2021 23:05:21

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 455

50. Isparta merkezden ben . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 03:51:19

51. Amasya merkezden ben emin. Slm paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım 31-08-2021 18:45:22

52. Zonguldak dan kimler var. Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? . Merhaba paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 152

53. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2021 05:39:44

54. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

55. Bu konu : ” Herkes bunu biliyor mu yoksa bu hala asılsız bir komplo olarak mı görülüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 242

Write A Comment