Tabii ki doğal olarak gerçekleşmedi. Hatta suşu inceleyen bazı bilim adamları bile var ve bunun üzerinde çalışılan bir virüs olduğu sonucuna varıyorlar. Doğal olarak oluşan bir virüs gibi, ancak bazı göze çarpan insan yapımı avantajları var. Ayrıca, çin yarasa pazarından sadece 200 metre uzaklıktaki wuhan’daki bir laboratuvarla tuhaf tesadüfler … Veya berbat kullanım tarihleri ​​ve şu anki aşama ile korona virüsleri üzerinde çalışan Bill & Milanda Gates Vakfı’nın finansman araştırmalarına bağlantılar. Her neyse, artık bu ölümcül görünmez düşman virüsünün vahşi doğada özgürce dolaştığına inanmaya zorlandığımıza göre, insan yapımı iken, bu tehlikeli virüsü dünyanın dört bir yanına yerleştirilmiş binlerce kuklaya sahipken serbest bırakmak ‘seçkinler’ için aptalca olurdu. ancak bir aşı ortamının yarattığı kaosun ardından bir çözüm olarak inandırmayı ve / veya bunu zorunlu kılmayı başarırsanız, aslında insanlara zayıflamış / inaktive edilmiş bir virüs bulaştırabilirsiniz.

ez alkış

Bu, insanları doğrudan öldürmekle ilgili değil, çoğunlukla bizi zayıflatıyor, kısırlık oranını artırıyor / üremeyi düşürüyor, aynı zamanda Çin komünisti gibi görünen totaliter teknokratik bir polis rejimini başlatırken CRISPR-CAS teknolojisi rna aşılarıyla DNA’mızı değiştiriyor. Bunu yazarken Çin’in en büyük şehirlerinde halihazırda yer alan yüz tanıma uygulamaları ve sosyal kredi sistemi ile teknoloji sayesinde vatandaşlar üzerinde tam kontrole sahip devlet. Ve ben yürüyen bir kütüphane değilim, devam edeceğim, netflix ve ürpertici yerine kendi araştırmanızı yapabilirdiniz. Sadece büyük dalgaların hala gelmesi gerektiğini söylüyorum, sadece grip ölümleri. Yakında, gerektiğinde desteklemek için orduyu devreye sokabilir ve gelecek kıştan itibaren göreceğimiz tüm karışıklık için maske inkarcılarını ve anti vaxxers’ı suçlayabilirler. Sonra kamplarınızı göreceksiniz ve 2023’e kadar herkes iyi çocuk sosyal kredi puanları için yıllık aşı yaptıracak, böylece bu büyük ekonomik çöküşten sonra liderlerimize olan inancını yeniden sağlamak için gerekli olacak temel geliri üzerinde hak sahibi olacak. Şimdi rakamlar sadece grip ölümleri ve başka kötü şeyleri olan ancak bir PCR testinde pozitif çıkan ve covid-19 koronavirüs ile diğer 100 virüs türü arasındaki farkı tam anlamıyla söyleyemeyen ve sonra gerçek olmadan bir odada beklemelerine izin veren insanlar. gerekli tıbbi bakıma ihtiyaçları vardı çünkü her şey çıldırdı, bu yüzden insanları bir havalandırma makinesi ve kötü bir yozlaşmış bakımla öldürmeye başladılar çünkü Dünya Sağlık Örgütü, hastanelerin uyması gereken yeni kurallar olduğunu söyledi.

Fikrimi değiştir?

Author

60 Comments

1. Mrb web siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Kırşehir merkezden ben ziya. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 07:47:44

3. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 04-09-2020 21:16:30

4. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler 12-09-2020 13:23:37

5. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 19-09-2020 13:42:46

6. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

7. Tunceli merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 01:20:25

8. Mersin merkezden ben banu. Selam sayfan harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-09-2020 11:55:16

9. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:24

11. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:29:45

12. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, saolun

13. Edirne merkezden ben banu. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 24-10-2020 05:07:02

14. Karabük dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , memo – 449

15. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 41

16. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 394

17. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-12-2020 23:21:56

18. Tokat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, tebrikler 06-12-2020 03:40:41

19. Bitlis merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, tebrikler 06-12-2020 14:11:20

20. Selam paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 10-12-2020 08:03:34

22. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

23. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 217

24. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 256

25. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 209

26. Çorum merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım 28-12-2020 18:04:10

27. Muğla dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Selamlar web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler , emin – 207

28. Bursa merkezden ben banu. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 31-12-2020 15:47:20

29. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 431

30. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, tebrikler

31. Erzincan dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım , Emine – 414

32. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 32

33. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 147

34. Diyarbakır dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, teşekkürler , ali – 485

35. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 50

37. Van dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . selamun aleyküm sayfa yeminle çok iyi, sağolun , banu – 31

38. İstanbul dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Slm sayfanız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 431

39. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 24

40. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Selam herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 270

42. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım 11-02-2021 14:22:41

43. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

44. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

45. Ankara dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Selam sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 251

46. Çanakkale dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 183

47. Muğla merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-03-2021 15:56:04

48. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Slm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 247

49. Denizli merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-03-2021 11:26:47

50. Manisa merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-03-2021 18:54:51

51. Mardin dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Mrb paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 431

52. Tekirdağ dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun , hatice – 139

53. Hatay merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-04-2021 23:30:13

54. Merhabalar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, tebrikler , banu – 152

56. Malatya dan kimler var. Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 389

57. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 452

58. Bu konu : ” Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim: ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 350

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link