Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim:

Tabii ki doğal olarak gerçekleşmedi. Hatta suşu inceleyen bazı bilim adamları bile var ve bunun üzerinde çalışılan bir virüs olduğu sonucuna varıyorlar. Doğal olarak oluşan bir virüs gibi, ancak bazı göze çarpan insan yapımı avantajları var. Ayrıca, çin yarasa pazarından sadece 200 metre uzaklıktaki wuhan’daki bir laboratuvarla tuhaf tesadüfler … Veya berbat kullanım tarihleri ​​ve şu anki aşama ile korona virüsleri üzerinde çalışan Bill & Milanda Gates Vakfı’nın finansman araştırmalarına bağlantılar. Her neyse, artık bu ölümcül görünmez düşman virüsünün vahşi doğada özgürce dolaştığına inanmaya zorlandığımıza göre, insan yapımı iken, bu tehlikeli virüsü dünyanın dört bir yanına yerleştirilmiş binlerce kuklaya sahipken serbest bırakmak ‘seçkinler’ için aptalca olurdu. ancak bir aşı ortamının yarattığı kaosun ardından bir çözüm olarak inandırmayı ve / veya bunu zorunlu kılmayı başarırsanız, aslında insanlara zayıflamış / inaktive edilmiş bir virüs bulaştırabilirsiniz.

ez alkış

Bu, insanları doğrudan öldürmekle ilgili değil, çoğunlukla bizi zayıflatıyor, kısırlık oranını artırıyor / üremeyi düşürüyor, aynı zamanda Çin komünisti gibi görünen totaliter teknokratik bir polis rejimini başlatırken CRISPR-CAS teknolojisi rna aşılarıyla DNA’mızı değiştiriyor. Bunu yazarken Çin’in en büyük şehirlerinde halihazırda yer alan yüz tanıma uygulamaları ve sosyal kredi sistemi ile teknoloji sayesinde vatandaşlar üzerinde tam kontrole sahip devlet. Ve ben yürüyen bir kütüphane değilim, devam edeceğim, netflix ve ürpertici yerine kendi araştırmanızı yapabilirdiniz. Sadece büyük dalgaların hala gelmesi gerektiğini söylüyorum, sadece grip ölümleri. Yakında, gerektiğinde desteklemek için orduyu devreye sokabilir ve gelecek kıştan itibaren göreceğimiz tüm karışıklık için maske inkarcılarını ve anti vaxxers’ı suçlayabilirler. Sonra kamplarınızı göreceksiniz ve 2023’e kadar herkes iyi çocuk sosyal kredi puanları için yıllık aşı yaptıracak, böylece bu büyük ekonomik çöküşten sonra liderlerimize olan inancını yeniden sağlamak için gerekli olacak temel geliri üzerinde hak sahibi olacak. Şimdi rakamlar sadece grip ölümleri ve başka kötü şeyleri olan ancak bir PCR testinde pozitif çıkan ve covid-19 koronavirüs ile diğer 100 virüs türü arasındaki farkı tam anlamıyla söyleyemeyen ve sonra gerçek olmadan bir odada beklemelerine izin veren insanlar. gerekli tıbbi bakıma ihtiyaçları vardı çünkü her şey çıldırdı, bu yüzden insanları bir havalandırma makinesi ve kötü bir yozlaşmış bakımla öldürmeye başladılar çünkü Dünya Sağlık Örgütü, hastanelerin uyması gereken yeni kurallar olduğunu söyledi.

Fikrimi değiştir?

“Herkes: Bunun gerçek bir virüs olduğuna inanıyorum. Doğal olarak mı oluştuğundan, insan yapımı mı yoksa beni silah mı ettiğinden emin değilim:” üzerine 15 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ziya. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 07:47:44

2. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 04-09-2020 21:16:30

3. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler 12-09-2020 13:23:37

4. Erzurum merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 19-09-2020 13:42:46

5. Tunceli merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2020 01:20:25

6. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:24

7. Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:29:45

8. Edirne merkezden ben banu. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 24-10-2020 05:07:02

Yorum yapın