Herkes, devlet ölümlerinin videolarının, covid için pozitif olmaları durumunda tüm devlet ölümlerinin covid’e atfedildiğini söyleyen bir bağlantısı var mı? Florida ya da Gürcistan olduğunu mu düşünüyorsun?

Birkaç hafta önce bazı devlet temsilcilerinin başlıkta bahsettiğimi belirten bir video gördüğümü hatırlıyorum. Temsilci ayrıntılara girer ve birisi bir motosiklet kazasında ölürse ancak covid 19 için pozitif test edilirse, ölüm 19 covid’in neden olduğu olarak listelenir gibi örnekler verir. getireceğini hayal ediyorum anahtar kelimeler video vermiyor.

Bulmak için herhangi bir yardım için şimdiden teşekkür ederiz.

“Herkes, devlet ölümlerinin videolarının, covid için pozitif olmaları durumunda tüm devlet ölümlerinin covid’e atfedildiğini söyleyen bir bağlantısı var mı? Florida ya da Gürcistan olduğunu mu düşünüyorsun?” üzerine 23 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 19:53:54

2. Mardin merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 02-08-2020 01:48:33

3. Burdur merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-08-2020 04:50:32

4. Siirt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok iyi, linkedinde paylaştım 08-09-2020 15:19:27

5. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 10:32:25

6. Afyon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden güzel, facebookta paylaştım 01-10-2020 13:11:35

7. Artvin dan kimler var. Herkes, devlet ölümlerinin videolarının, covid için pozitif olmaları durumunda tüm devlet ölümlerinin covid’e atfedildiğini söyleyen bir bağlantısı var mı? Florida ya da Gürcistan olduğunu mu düşünüyorsun? . Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 153

8. Bu konu : ” Herkes, devlet ölümlerinin videolarının, covid için pozitif olmaları durumunda tüm devlet ölümlerinin covid’e atfedildiğini söyleyen bir bağlantısı var mı? Florida ya da Gürcistan olduğunu mu düşünüyorsun? ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 294

9. Rize dan kimler var. Herkes, devlet ölümlerinin videolarının, covid için pozitif olmaları durumunda tüm devlet ölümlerinin covid’e atfedildiğini söyleyen bir bağlantısı var mı? Florida ya da Gürcistan olduğunu mu düşünüyorsun? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 43

10. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 29-10-2020 08:29:55

Yorum yapın