Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever.

“Aşı herkes için zorunlu olmalıdır. Dini veya kişisel itirazlara izin verilmemelidir Aşıyı reddedenler vergi kredilerini kaybedebilir veya zorunlu olmayan devlet yardımlarından mahrum bırakılabilirler, Özel işletmeler aşılanmamış kişileri işe almayı veya onlara hizmet etmeyi reddedebilir, okullar aşılanmamış çocuklara izin vermeyi reddedebilir. derslere katılmak, toplu ve ticari ulaşım şirketleri – havayolları, trenler ve otobüsler – reddedenleri dışlayabilir. Kamu ve özel oditoryumlar giriş için aşı kanıtı gerektirebilir. “

https://eu.usatoday.com/story/opinion/2020/08/06/stop-coronavirus-compulsory-universal-vaccination-column/3289948001/

“Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever.” üzerine 53 yorum

1. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2020 22:48:01

2. İstanbul merkezden ben doruk. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 09-08-2020 19:14:10

3. Kayseri merkezden ben Emine. Mrb sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 10:58:13

4. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 11:55:56

5. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 01-09-2020 16:02:41

6. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-09-2020 16:36:49

7. Karabük merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 24-09-2020 17:54:17

8. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-10-2020 14:58:14

9. Adıyaman dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, şukuladım , ahmet – 484

10. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 29-10-2020 20:00:16

11. Tokat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 20:00:35

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 228

13. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 125

14. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 273

15. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 71

16. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 431

17. Bartın merkezden ben emin. Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 00:59:42

18. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , – 424

19. Osmaniye dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 168

20. İstanbul merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 11-12-2020 20:30:49

21. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 446

22. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 20-12-2020 18:38:42

23. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 24-12-2020 07:39:30

24. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 159

25. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , elif yılmaz – 447

26. Şanlıurfa dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 223

27. Adana dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 261

28. Kars dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 302

29. Rize dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ziya – 20

30. Bayburt dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun , emin – 446

31. Kilis dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 210

32. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok güzel, sağolun , ziya – 140

33. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler 27-01-2021 05:23:12

34. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , – 434

35. Denizli dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 328

36. Van merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 11-02-2021 01:40:46

37. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 237

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link