“Aşı herkes için zorunlu olmalıdır. Dini veya kişisel itirazlara izin verilmemelidir Aşıyı reddedenler vergi kredilerini kaybedebilir veya zorunlu olmayan devlet yardımlarından mahrum bırakılabilirler, Özel işletmeler aşılanmamış kişileri işe almayı veya onlara hizmet etmeyi reddedebilir, okullar aşılanmamış çocuklara izin vermeyi reddedebilir. derslere katılmak, toplu ve ticari ulaşım şirketleri – havayolları, trenler ve otobüsler – reddedenleri dışlayabilir. Kamu ve özel oditoryumlar giriş için aşı kanıtı gerektirebilir. “

https://eu.usatoday.com/story/opinion/2020/08/06/stop-coronavirus-compulsory-universal-vaccination-column/3289948001/

Author

76 Comments

1. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 08-08-2020 22:48:01

3. İstanbul merkezden ben doruk. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 09-08-2020 19:14:10

4. Kayseri merkezden ben Emine. Mrb sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 10:58:13

5. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 16-08-2020 11:55:56

6. selamun aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar siteniz yeminle iyi, sağolun 26-08-2020 18:55:59

8. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 01-09-2020 16:02:41

9. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-09-2020 16:36:49

11. Karabük merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, facebookta paylaştım 24-09-2020 17:54:17

12. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

13. Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım

14. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-10-2020 14:58:14

15. Adıyaman dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, şukuladım , ahmet – 484

16. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 29-10-2020 20:00:16

17. Tokat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 29-10-2020 20:00:35

18. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 228

19. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 125

21. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 273

22. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 71

23. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 431

24. Bartın merkezden ben emin. Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-11-2020 00:59:42

25. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok güzel, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , – 424

27. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Osmaniye dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 168

29. İstanbul merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, facebookta paylaştım 11-12-2020 20:30:49

30. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 446

31. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 20-12-2020 18:38:42

32. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 24-12-2020 07:39:30

33. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

34. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 159

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , elif yılmaz – 447

36. Şanlıurfa dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 223

37. Adana dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 261

38. Kars dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 302

39. Rize dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ziya – 20

40. Van merkezden ben emin. Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler 14-01-2021 13:41:06

41. Bayburt dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, sağolun , emin – 446

42. Kilis dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 210

43. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

44. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok güzel, sağolun , ziya – 140

45. Van merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, teşekkürler 27-01-2021 05:23:12

46. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, sağolun , – 434

47. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 328

48. Van merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 11-02-2021 01:40:46

49. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 237

50. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 113

51. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 260

52. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi vallaha billaha iyi, teşekkürler 09-03-2021 10:23:58

53. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

54. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden iyi, sağolun , ali – 321

55. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 26-03-2021 10:38:40

56. Tekirdağ dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba sayfanız inanılmaz iyi, şukuladım , memo – 186

57. Niğde dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 264

58. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 491

59. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-04-2021 02:14:05

60. Tokat merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 21-04-2021 02:21:16

61. Kırklareli dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 485

62. Diyarbakır dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhaba herkese sayfanız cidden çok iyi, teşekkürler , gaye – 192

63. Kırıkkale dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım , emin – 359

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 480

65. Yalova merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 10-05-2021 03:30:37

66. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla mükemmel, saolun , Aylin – 377

67. Düzce dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Slm paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , gaye – 25

68. Muş dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . selamun aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 377

69. Bu konu : ” Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 34

70. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

71. Bolu dan kimler var. Herkes için aşılama gerektirerek COVID-19’u yenin. Amerikan değil, vatansever. . Merhabalar paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 402

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link