Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı

Bu yüzden, Banking for all Act, her bankanın Fed’de bir banka hesabına sahip olmasını istiyor.

Şimdi neden?

Fed, ABD’deki tüm bankaları kolayca iflas ettirebilir, o zaman dijital dolara sahip tek bir banka olabilir.

Nakit yoksa ve programlanabilir bir dijital dolar kazanıyorlarsa, paranızı neye harcayabileceğinizi size söyleyebilirler.

Hm Fed’i dolaştırıyorsun, işinin müşterisi olmayacak, çünkü onlar sana ödeme yapamazlar.

Nakit yoksa, Fed tüm bankaları iflas ettirmeden bile hepimiz bankaya bağımlı hale geliriz.

Nakit özgürlüktür.

….. sadece eklemek …..

Ek olarak Dünya Ekonomisi forumu, bilgisayar korsanlarının önemli şirketlerden veri alabileceği, güç kaynaklarını kapatabileceği bir dijital salgın hakkında konuşuyor / planlıyor.

Elektrik yoksa nakit yoksa ne olur? Toplam kaos, anarşi, açlık.

“Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı” üzerine 24 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, teşekkürler , – 184

2. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , doruk – 245

3. Hakkari dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , mehmet – 184

4. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 493

5. Gümüşhane dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . Merhaba herkese siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 394

6. Bolu dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 350

7. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. Mrb siten vallaha iyi, şukuladım , hatice – 297

8. Edirne dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 329

9. Düzce dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 31

10. Niğde dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 79

11. Şırnak dan kimler var. Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı . Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 309

12. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, teşekkürler , mehmet – 313

13. Erzurum merkezden ben emin. Merhabalar web siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 05:22:10

14. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , banu – 293

15. Bu konu : ” Herkes için banka hesabı – herkes için banka hesabı ” çok güzel. Merhaba siten inanki çok iyi, şukuladım , banu – 235

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link