Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı?

Bir oylama kabininde şahsen oy kullandığınızda, kime oy verdiğinizi bulmanın hiçbir yolu yoktur, çünkü bilgisayar sizden asla kimliğinizi sormaz ve oylamada kimin oy kullandığını kontrol etmenin bir yolu yoktur, bu anormaldir.

Ancak postayla gönderilen oy pusulalarında, oy veren kişinin yasal olarak oy kullanmasına izin verildiğini doğrulamanın bir yolunu bulmanız gerekir, değil mi? Bu genellikle, o eyalette kayıtlı olup olmadığınızı ve oy kullanmaya uygun olup olmadığınızı görmek için adınızı veya kimliğinizi kontrol eden bir masada oturan bir kişi tarafından yapılır, size kime oy verdiğinizi sormazlar ve böylece kimse kime oy verdiğinizi bilemez .

Ama oy pusulalarında postayla, her kişinin kime oy verdiğinin bir kağıt kaydı olacak, her oy pusulasında sizin imza hakkınız olacak mı? Ve muhtemelen isminiz bir tür kimlik numarasıyla basılmıştır? Bu yüzden Trump taraftarı olan herkesin bir listesini toplayabilecek gibi görünüyorlar.

Burada bir şey mi kaçırıyorum? Özgür seçimler için isimsiz oy kullanabilmek büyük bir meseledir, kötü bir diktatörün olduğu bir ülkede yaşadığını hayal edin, ancak yine de özgür seçimler var ve bu yüzden diktatöre oy vermeyen herkesi kaydediyorlar, artık o kişinin bir listesi var onlardan hoşlanmayan tüm insanlar arasında ve bu insanlara ne olacağını kim bilebilir?

“Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı?” üzerine 51 yorum

1. Ordu merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2020 01:09:15

2. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-08-2020 09:27:13

3. Bayburt merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 04-09-2020 19:49:49

4. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 16-09-2020 23:49:21

5. Amasya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 22:00:26

6. Nevşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 05-10-2020 16:41:35

7. Sivas dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , gaye – 161

8. Nevşehir merkezden ben . Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, teraziye tıkladım 16-10-2020 23:04:25

9. Ağrı dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhabalar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 415

10. Malatya dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 357

11. Bu konu : ” Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , gaye – 305

12. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 07-11-2020 23:27:39

13. Bu konu : ” Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 98

14. Kütahya dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 175

15. Kırşehir dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Selam siten valla iyi, sağolun , elif yılmaz – 113

16. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:48:11

17. Karaman merkezden ben . Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-12-2020 12:05:58

18. Tokat dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Mrb sayfanız vallaha iyi, sağolun , ali – 276

19. Mersin dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 375

20. Bu konu : ” Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, teraziye tıkladım , ziya – 404

21. İzmir merkezden ben emin. Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-01-2021 22:01:21

22. Mardin merkezden ben emin. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 06:56:49

23. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 06:11:29

24. Niğde dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Merhaba herkese web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 64

25. Bu konu : ” Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? ” çok güzel. Selam web siten valla hayran edici, şukuladım , mehmet – 32

26. Erzincan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 09-02-2021 14:01:36

27. Bolu merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 14-02-2021 17:11:44

28. Erzurum merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-02-2021 15:32:01

29. Bursa dan kimler var. Herkes postayla oy verirse, o zaman tüm Trump destekçilerinin bir listesi olacak mı? . Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 378

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link